Алмазні коронки

Алмазні коронки використовуються для буріння технологічних отворів в монолітному бетоні, цеглі, керамограните і в інших твердих матеріалах коли необхідно отримати отвір для систем опалення, вентиляції, сантехніки, пожежогасіння, телекомунікаційних мереж, прокладання електричних кабелів. Також існують коронкі- "подрозеточнікі", що використовуються під час свердління отворів для монтажу розеток.

Качественные алмазные коронки Вы можете приобрести на сайте https://arix.su/almaznye-koronki.html Вы будете приятно удивлены широким ассортиментом товаров и приемлемыми ценами.

Що ж являють собою алмазні коронки для свердління твердих матеріалів? На вигляд це сталева труба з рівномірною товщиною стінки. На одній стороні цієї труби знаходиться хвостовик для кріплення до установок алмазного буріння, а з іншого - напаяні алмазні сегменти. Ціни таких коронок багато в чому і визначаються якістю сегментів.

Сфери застосування алмазних коронок

В даний час коронки для свердління бетону, залізобетону, цегли та інших твердих матеріалів широко використовуються на будівельних об'єктах по всій Росії. Використання інструменту з алмазними компонентами вивело на якісно новий рівень свердління отворів в твердих матеріалах, на відміну від використання відбійних молотків і перфораторів. Алмазне свердління дозволяє бурити ідеально рівні отвори в будь-яких матеріалах. Навіть високоармірованного бетон і абразивні матеріали піддаються буріння.

Відмінності алмазних коронок ПО ТИПУ оброблюваного матеріалу.

Керамограніт дуже твердий матеріал (його твердість 8 за шкалою Мосса, для порівняння у граніту цей показник близько 6, у мармуру - 2-3). Алмазні коронки по керамограниту - це коронки зі спечним способом нанесення алмазів. Такі коронки також використовуються і для граніту. Для мармуру же - менш твердого, але більш абразивного каменю використовують гальванічні коронки. Гальванічна коронка не зможе просвердлити на керамограните жодного отвору, на граніті її вистачить максимум на 5 отворів, потім алмазна коронка зіпсується. Спечние ж коронки на мармурі будуть замилюватися.

Насправді, коли алмази на коронці замилюються, це можна виправити. Досить зняти шлам з поверхні сегмента за допомогою спеціального точильного каменю.

Алмазні коронки по керамограниту практично нічим не відрізняються від гранітних. Одні і ті ж коронки підійдуть для обох цих матеріалів, але в керамограните отвори будуть набриднений набагато довше (3-5 хвилин на один отвір).

Відмінності алмазних коронок ПО КАМЕНЮ по діаметру.

Алмазні коронки зарекомендували себе так добре почасти через високої точності свердління. Ви можете бути впевнені, що отримаєте отвір точно такого діаметру, що не більше, ні менше. Це досягається завдяки також електроінструменту для свердління, який працює без биття. Алмазні коронки по граніту можуть мати діаметр від 4 до 102 мм. Аналогічно і для мармуру.

Copyright © . All Rights Reserved