Чому плівку роблять різних кольорів та які вони бувають

Теплична плівка – це складний багатокомпонентний продукт. На відміну від звичайного поліетилену, здатна витримати великі механічні навантаження і більш стійка до перепадів температури. Це найбільш економічно вигідний покривний матеріал, який застосовують дачники, фермери та городники для створення сприятливого мікроклімату культурам, що культивуються, і для отримання раннього врожаю. До Вашої уваги теплична плівка на метраж засамою вигідною та недорогою ціною.

У багатьох початківців городників і дачників виникає питання Як вибрати плівку, щоб вона підійшла за всіма характеристиками?

Як підібрати по ширині?

Якщо ви вирішили встановити теплицю або парник у себе на ділянці, обов'язково спочатку розберіться в розмірах і видах плівки, щоб потім не виникли проблеми з її покриттям. Адже якщо, наприклад, ви побудуєте теплицю шириною 6,15 метрів, то підібрати укриття до неї проблематично, адже існує стандартна ширина 6 метрів. У такому випадку доведеться склеювати з двох смуг полотно, або купувати ширину більше, тоді у вас залишиться зайвий шматок і це призведе до додаткових витрат.

По ширині плівка зазвичай буває:

1 м рукав (у розвороті 2 м)

1,2 м рукав (2,4 м у розвороті)

1,5 м рукав (3 м у розвороті)

2 м рукав (4 м у розвороті)

3 м рукав (6 м у розвороті)

4 м рукав (8 м у розвороті)

4,5 м рукав (9 м у розвороті)

5 м рукав (10 м у розвороті)

6 м рукав (12 м у розвороті)

При виборі поліетилену також варто звернути увагу на його товщину. Найбільш підходящою для теплиці вважається полотно завтовшки 100 мкм, 120 мкм, 150 мкм, 200 мкм. Навіть якщо щільність плівки 200 мкм, вона повинна бути м'якою та еластичною, а не схожою на лінолеум.

Чому плівку роблять різних кольорів та які вони бувають?

На ринку представлено широкий асортимент плівки для тепличного господарства. Для новачка вибрати її досить складно, адже зараз вона відрізняється не лише розміром та товщиною, а й за кольором. Що ж означає різний колір, здавалося б одного й того самого продукту.

Для того, щоб збільшити термін експлуатації поліетилену на теплиці виробники почали додавати до нього спеціальні компоненти. Називають їх стабілізаторами. Головне їхнє завдання, це захистити поліетилен від ультрафіолетових сонячних променів та запобігти розтріскуванню плівки на сонці влітку. Від кількості стабілізаторів у складі плівки залежить гарантійний термін її служби. Для того, щоб розрізнити її за терміном служби її і підфарбовують. Кожен виробник може робити це за своїм, тобто колір та термін служби, залежно від виробника може змінюватися.

На кожному рулоні є бирка, в якій будуть вказані всі характеристики та гарантійний термін служби від виробника. Купивши рулон обов'язково зберігайте її, оскільки вона є Вашим гарантійним талоном і у випадку якщо плівка не прослужить заявлений в талоні термін, можна звернутися на завод.

Copyright © . All Rights Reserved