​Кухонний стіл своїми руками

Простий кухонний стіл можна виготовити в домашніх умовах при використанні ручних інструментів. Для цього нам знадобляться заготовлені бруски. При складанні столу нам не доведеться виготовляти складні сполуки, такі як шипи. Все виконується за допомогою царг і збирається на клейовому з'єднанні марки клею ПВА.

Ремонт iPhone Киев от команды профессионалов приведет Ваш гаджет в надлежащее состояние, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Стільницю можна вибрати будь-яких розмірів і з будь-якого матеріалу, це на ваш розсуд. Нормальний стіл, за яким буде зручно обідати, має розміри: висота - 760 мм, ширина - 1000 мм, глибина - 700 мм.

Збірка стільниці виконується із брусків і щита. Для початку виготовляється рамка з брусків. Так як у нас немає можливості виконати з'єднання на шипах, ми з'єднаємо їх між собою звичайними саморізами. Капелюшки їх краще відразу втопити, щоб вони нам не заважали при склеюванні зі стільницею. Після завершення складання каркаса рамки, приклеюємо до неї на клей щит з фанери товщиною 12мм. Фанера, ціна на яку мала в порівнянні з цілісним деревом, підійде для наших цілей найбільше. Для кращого склеювання притягуємо струбцинами. Крайку кришки столу виконуємо з рейок тієї ж фанери.

Після того як наша стільниця приклеїлася, обробляємо її фуганком, скругляются краю і кути. За допомогою шлифовочной машинки надаємо їй гладку поверхню і прибираємо всі непотрібні нам дефекти. На завершення ми її покриваємо лаком. Або замовляємо стільницю зі штучного каменю на замовлення, наприклад, в kgcompany.ru.

Подстолье.

Для складання подстолья нам знадобляться царги і ніжки. Царги виготовляємо з підготовлених дощок, які ми відшліфували і залакували. Ширина їх 80мм, а товщина - 25 мм. Ширину можна зробити і більше, але це на любителя, кому який дизайн подобається. Довжину варто розрахувати так, щоб наше подстолье було втоплено під кришку десь на 50 мм з кожного боку. Царги між собою збираємо на кутових з'єднаннях, передчасно прорізавши в них невеликий паз для установки куточка.

Ніжки столу виконуємо з брусків перетину 60/60 мм і довжиною 720 мм. Вони повинні бути передчасно підготовлені, відшліфовані і залаковані. В ніжку варто вкрутити шпильку, яка буде з'єднуватися з куточком на царгах. Для свердління отвору під шпильку потрібно підібрати свердло, та так його розрахувати, щоб воно не було занадто великим.

Остаточне складання столу.

Перевертаємо наш стіл і викладаємо на нього скріплені між собою царги. Розігруємо їх так, щоб звис у нас був з усіх боків однаковий. За допомогою металевих куточків прикручуємо їх до днища кришки. Потім прикручуємо до кутових з'єднань наші ніжки.

Ось і все, можна сідати обідати!

Copyright © . All Rights Reserved