​Переваги лазні з газобетону

Теплоізоляційні властивості газобетону і дерева приблизно однакові, а ось вартість лазні з дерева значно вище, ніж аналогічна споруда з газобетону.

Якщо проводити порівняння по міцності блоків з газобетону, цегли і дерева, то характеристики приблизно рівні. Але при будівництві лазні власними силами, газобетон значно скорочує терміни будівництва, тим більше що обробляти такі блоки можна звичайним ручним інструментом.

Газобетон, як і дерево, відноситься до екологічно чистих матеріалів, при впливі високих температур шкідливі речовини не виділяються. При внутрішній обробці газобетонной лазні дерев'яними елементами, ваша лазня буде також хороша, як і дерев'яна.

Оригинальный подвесной светильник у нас на сайте Вы можете купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Газобетон не піддається гниттю, не приваблює комах, на ньому не розвивається цвіль, грибок та інші мікроорганізми, відрізняється високим ступенем пожароустойчивости.

Так як газобетонний блок відрізняється невеликою вагою, фундамент можна робити на глибину 40-50 см. Виходячи з цього, зведення фундаменту не зажадає спеціальної техніки та великої кількості будівельників.

Недоліки лазні з газобетону

Найістотнішим недоліком, є його підвищена вологопоглинаючі здатність. Особлива увага при будівництві слід приділяти гідроізоляції. Газобетон при підвищеному вмісті вологи втрачає теплоізоляційні властивості і піддається руйнуванню. Буде потрібно надійна гідроізоляція, як фундаменту, так і зовнішніх стін.

Так як газобетонний блок відрізняється підвищеною крихкістю, зведення фундаменту зажадає особливої уваги. Якщо фундамент дасть усадку, то в стінах утворюються тріщини, які можуть привести до руйнування всієї будівлі.

Додатково для лазні з газобетону потрібно внутрішнє оздоблення, а також система вентиляції.

Розробка типового проекту лазні з газобетону

Перед початком будівництва варто певний час витратити на розробку проекту будівництва. Для спрощення роботи такий проект можна підібрати з матеріалів будівельних видань, або пошукати в інтернете.Проект лазні з газобетону

У тому випадку, якщо ви самостійно будете розробляти проект, слід звернути увагу на деякі особливості:

Фундамент і зовнішній периметр стін повинен мати надійну гідроізоляцію, так як газобетонні блоки вимагають ефективного захисту від доступу вологи;

Дверні та віконні прорізи повинні бути максимально герметичними;

Визначитися із загальним розміром майбутньої лазні і плануванням внутрішніх приміщень, їх функціональністю;

Намітити місця підведення водопроводу і відведення каналізації, визначити систему і розмітку електропроводки;

При зведенні фундаменту звертайте увагу на грунт, щоб він згодом не дав усадки, так як це може привести до розтріскування стін;

Заздалегідь прорахуйте кошторис на будівництво, а також на зовнішню і внутрішню обробку стін.

Спираючись на досвід при зведенні та відгуки при експлуатації готових лазень з газобетонних блоків, можна виділити найголовніший недолік - підвищена вологість таких споруд. Значних негативних відгуків про газобетон не згадується, більшість відгуків стосуються недоліків при етапах зведення лазні.

Copyright © . All Rights Reserved