​Послідовність електромонтажних і штукатурних робіт. Що робити спочатку

Багато хто задається цим питанням і запитують, як правильно за технологією штукатурити до розводки електричних мереж або після. Хочу Вам сказати, що за технологією немає різниці, коли проводити штукатурні роботи до або після.

Услуги по перевозке и хранению Вы можете заказать на сайте http://www.sfmoving.com по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Просто для себе треба чітко розуміти наступне:

Якщо ми штукатуримо до електричної розводки, то електрик буде руйнувати шар гіпсової штукатурки (в середньому товщина штукатурного шару становить 1,5-2 см), що значно легше і у багатьох електромонтажних компаній така робота коштує дешевше, ніж штроба по бетону. Але зроблена штроба буде замазана електриком недбало і йому не вдасться загладити її так, як це зробимо ми. До плюсів даного способу слід віднести також те, що електрик зможе відразу вмазати електричні подрозетники, так як товщина стіни вже буде визначена.

Якщо ми штукатуримо після електричної розводки, то електромонтажнику не доведеться замазувати штроби і Ви заощадите на цьому, але за то доведеться демонтувати подрозетники, які будуть «втоплені» в штукатурному шарі і вмазують їх повторно. Так само в цьому випадку можна обійтися взагалі без штроблення, досить буде ретельно закріпити електропроводи на стінах, але в цьому випадку витрата штукатурних сумішей буде вище, що призведе до додаткових витрат.

Як в першому так і в другому випадку все штукатурні роботи будуть виконані за технологією, тому коли проводити штукатурні роботи вирішувати Вам в узгодженості з електриком, уточнивши його розцінки на штроблення і замазування штроб.

Підключення штукатурної станції до електрики та води

Налаштування роботи і підключення штукатурного агрегату.

Для виробництва механізованої штукатурки, необхідно в першу чергу підключити штукатурну станцію. Для цього необхідно:

Підключення 3х фазного електрики потужністю 380. Не лякайтеся, в цьому нічого кримінального немає, для підключення штукатурної станції необхідно подати заявку в місцеву керуючу компанію (КК), яка направить електрика і він підключить штукатурний агрегат до розподільного електричного щита в під'їзді на Вашому поверсі (послуга платна в різних керуючих компаніях вона варіюється від 500 до 1500 рублів). У порівнянні з економією на вартості робіт і матеріалів для машинної штукатурки, ця сума за підключення агрегату незначна. Все необхідне для підключення штукатурного агрегату ми надамо: електрична розетка на 380 В, 3х фазний електричний автомат, підключений до розетки. Споживана потужність штукатурної машини 5 кВт.

Міське водопостачання холодної води з робочим тиском не менше 2 Бар, підключення виконується нашими майстрами у Вас в квартирі до стояка холодної води. Якщо тиск у Вашому домі нижче 2 Бар, це для нас не проблема, ми підключимо водяну насосну станцію, яка підніме тиск до необхідної величини.

Copyright © . All Rights Reserved