Система розморожування на даху та водостоку

Дах і жолоби можуть бути сильно пошкоджені внаслідок накопичення льоду. Льодові дамби та бурульки формуються, коли нагромаджений сніг на даху тане, а ввечері застигає у карнизах і долинах. Оскільки цикл продовжується і крижана гребля продовжує зростати, вона запобігає правильному зливу розтопленої води з даху. Зрештою, бурульки починають формуватися, збільшуючи шанс як для структурних пошкоджень, так і для питань безпеки.

Що викликає крижані греблі?

Системи для обмерзання покрівлі та водостоку підтримують безперервний шлях для танення снігу на даху, що витікає з даху через жолоб і водостічну трубу. У нас є набір рішень для задоволення ваших потреб і бюджету. Ці системи для обмерзання ідеально підходять для установки на:

Дахи, виготовлені зі стандартних покрівельних матеріалів, включаючи струсину, дранки, гуму, смолу, дерево, черепицю, шифер, мембрану, метал і пластик

Жолоби виготовлені зі стандартних матеріалів, включаючи метал, пластик і дерево

Спускні труби виготовлені зі стандартних матеріалів, включаючи метал і пластик

Система розтоплення льоду RAYCHEM (RIM / RIM2) - це наше першокласне, естетично елегантне, приховане рішення для захисту від замерзання покрівлі та водостоку для запобігання льодових гребель, бурульок та заморожених водостоків. Система RIM механічно захищає саморегулюючий кабель, забезпечує високу вихідну потужність по всьому краю даху і ідеально підходить для нового будівництва або реконструкції будівель для всіх зон навантаження на сніг.

Система RAYCHEM IceStop - це наш високоефективний, саморегулюючий дах нагрівального кабелю та розчин для розморожування жолобів, який автоматично регулює його вихідну потужність для компенсації змін температури. IceStop часто визначається для комерційних будівель і пропонує надійний сучасний комплект підключень і системи управління. Ці системи ідеально підходять для будівель у легких і важких зонах навантаження на снігу.

Додаткові компоненти для систем покриття і знезалізнення даху включають:

Набори для підключення та аксесуари - елементи для створення надійних електричних з'єднань та належного завершення установки, наприклад, підключення електроенергії, кінцеві ущільнення та кріпильні елементи

Удосконалені системи керування - такі пристрої, як термостати, контролери та датчики, допомагають активувати систему, коли температура навколишнього середовища нижче температури замерзання. Це гарантує, що система антиобледенення даху є енергоефективною і підтримує температуру даху. Ці системи також здатні передавати продуктивність в Системи управління будівлею (BMS)

Система розподілу електроенергії - електричні панелі для установок, які потребують розподілу потужності з однофазними або трифазними ланцюгами

Copyright © . All Rights Reserved