Снігозатримувачі для профнастилу - як встановити?

Використовуючи снегозадержатели для профнастилу, можна захистити людей, що проходять під скатами покрівлі, від падіння на голову снігу, а також забезпечити його самоліквідацію під час відлиги.

Талион Плюс контакты позволит Вам быстро и беспрепятственно урегулировать все проблемы с коллекторской задолженностью.

Снігозатримувачі для покрівлі

В умовах суворих російських зим при будівництві будь-якого об'єкта вважається доцільним використання особливих покрівельних пристосувань, здатних захистити від падіння з даху атмосферних опадів.

У даній статті розповімо про те, як «працюють» снегозадержатели, яку конструкцію вони мають, як їх можна встановити самостійно.

існуючі види

Що таке снігозатримувачі для профнастилу? Це трубчасті пристосування, які прикріплюються до схилах даху за допомогою гвинтів. Вони допомагають під час снігопаду або відлиги блокувати рух сніжної маси, запобігаючи її падіння на голову перехожих. Крім цього описувані планки допомагають захищати покрівлю від проривів і руйнувань, вони так само навесні забезпечують самоліквідацію снігу під час його танення.

Як снегозадержателей можуть використовуватися не тільки трубки, але і спеціальні решітки, опорні колоди і бугель.

Кожна різновид має свої позитивні і негативні сторони. Так, наприклад, трубчасті снігозатримувачі найбільш доступні за ціною, при цьому вони досить ефективні. Але при формуванні великого настилу напруга снігу часто деформує подібні елементи. Тому там, де снігу випадає багато, решітки практичніші. Вони здатні брати на себе тиск двадцятисантиметрові шару снігового настилу. Воно розподіляється в даному випадку рівномірно. Тому їх використання виправдане там, де площа даху дуже велика.

Колоди в якості снегозадержателей встановлювати там, де в якості покрівельного матеріалу використовується профнастил, не можна. Вони розраховані на більш потужні підстави з хорошим посиленим каркасом. Принцип дії колод такий же, як у трубчастих пристосувань. Різниця між ними одна - масивні балки не деформуються під тиском снігу.

Бугель - це не Снегоуловітель, а спеціальна додаткова площадка для снігового настилу. Сніг з неї буде постійно скочуватися, якщо кількість опадів перевищить можливості цього захисного елемента. Використовується бугель лише в тому випадку, якщо потрібно захистити простір безпосередньо під скатами даху від падіння снігу.

Якщо є необхідність самостійно встановити на даху своїм снегозадержатели, фахівці рекомендують вибирати саме трубчасті конструкції.

Їх монтаж не становить особливих труднощів, якщо спробувати дотриматися таку інструкцію.

Особливості установки захисних пристосувань

На початковому етапі корисно намалювати точну схему даху і відзначити на ній місця розташування трубчастих снегоудержателей.

Подібна схема дозволить розрахувати розміри труб.

  • Після цього можна брати рулетку, залазити на дах і робити вже безпосередньо на місці розмітку, використовуючи дрібні.
  • Перший загороджувальний пост фахівці рекомендують розмістити в декількох сантиметрах від краю покрівлі з кожного її боку.
  • На більшості снегозадержателей вже є готові відмітини, що позначають, де потрібно встановлювати заклепки. Якщо їх немає, потрібно відступити від краю труби 3 см і пробити потрібний отвір. Ту ж саму операцію проводимо з іншого краю.
  • Якщо один елемент труби має довжину не більше 70 см, досить зробити два кріплення. Якщо довжина одного елемента снігозатримувача більше цього показника, доведеться робити додаткове кріплення посередині.
  • Кріплення кронштейна снігозатримувача має здійснюватись гвинтами тільки в крокви даху, кріпити кронштейн до профнастилу або обрешітці неприпустимо.
  • На профнастилі робляться аналогічні отвори. Обидва елементи з'єднуються гвинтами через гумову прокладку. Після закінчення монтажу захисних огороджень фахівці рекомендують фарбувати місця з'єднань спеціальними лакофарбовими матеріалами. Вони допоможуть усунути порушення цілісності профнастилу і продовжити терміни експлуатації покрівлі.

    Copyright © . All Rights Reserved