​Вибираємо нові штори для будинку

Вибираємо нові штори для будинкуСентябрь 6, 2019 – 07:47

Набридли старі штори? Хочете, щоб вікна виглядали по-новому? Ваша квартира вимагає кращого затемнення? Всі ці завдання одночасно вирішать рулонні штори - актуальна новинка в сфері сонцезахисних систем.

По суті, рулонні штори є різновидом звичних для нас жалюзі, хоча мають кілька принципових відмінностей. Спробуємо в них розібратися.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Головна відмінність рулонних штор від жалюзі очевидно. Вони являють собою цілісне полотно, яке за допомогою спеціального механізму згортається в компактний рулон. Існує кілька видів підйомних механізмів. При цьому полотно може вільно висіти на вікні, або фіксуватися до рами за допомогою спеціальних напрямних - вибір залежить тільки від бажання замовника.

РІВЕНЬ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ

Існує три основних види рулонних штор, що відрізняються за ступенем затемнення приміщення. Перші з них розраховані на часткову захист від сонячного світла. Вони тільки затемнюють кімнату, блокуючи світловий потік до 60%, при цьому можуть служити прекрасною альтернативою обридлого тюлю. Другі розсіюють світло до 80%. Треті ж повністю блокують світло, перешкоджаючи його потраплянню в приміщення. Самі щільні штори не завжди можуть похвалитися таким рівнем захисту від сонця.

Менш поширені такі види рулонних штор, через які можна вільно дивитися на вулицю, але, в той же час, кімнати зовні видно не буде.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ КВІТІВ ТА ФАКТУР

Ще однією перевагою рулонних штор є широка палітра кольорів тканини, з якої вони виготовляються. Навіть під старий інтер'єр буде легко підібрати відтінок і малюнок таких штор. Можна вибрати стандартні клітку, горошок, квіточку або просто абстрактні зображення. Існують рулонні штори з репродукціями полотен відомих художників, які стануть прикрасою будь-якої кімнати. Є можливість нанесення індивідуальної розпису або малюнка за трафаретами. Людям, що цінують розкіш у всьому, до душі припадуть рулонні штори з вишивкою або золотим шиттям. Оригіналам ж безумовно сподобаються моделі, що поєднують прозорі і напівпрозорі вставки на одному полотні. Таким чином, можливості рулонних штор безмежні.

ПРАКТИЧНІСТЬ

Вони не вимагають постійного догляду, як звичайні портьєри. Завдяки тому, що їх тканина піддається спеціальній обробці, вони здатні відштовхувати будь-які забруднення. Тому, по-перше, потреба в їх пранні відпадає, по-друге, така тканина підійде людям, що страждають від алергії на пил.

Водовідштовхувальні властивості тканини, в свою чергу, дозволяють використовувати рулонні штори в приміщеннях з підвищеною вологістю, тобто в ванних кімнатах і кухнях.

Можливість опускати ці штори до потрібного рівня дуже стане в нагоді тим людям, чий робочий стіл розташований безпосередньо біля вікна, дозволяючи захиститися від прямого сонячного світла, не затемнюючи кімнату повністю.

Таким чином, рулонні штори стануть не тільки надійним помічником в боротьбі з сонячним світлом, але і стануть чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру.

Copyright © . All Rights Reserved