​Встановлення наливних промислових підлог

Ще не всі знають, що підлоги можна не тільки настилати, а й наливати. Таке покриття називається наливна підлога. Зовні ця підлога дуже схожий на промисловий лінолеум, а на дотик схожий на плитку: монолітний, гладкий, рівний, без швів. Він буває зазвичай в декількох спокійних пастельних кольорах (салатовий, сірий, бежевий, світло-коричневий). Товщина наливних підлог варіюється в діапазоні 1 - 7 мм. Наливна підлога - це підлогове полімерне безшовне покриття.

Качественную кухонную столешницу Вы можете заказать на сайте https://www.santex-mastera.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Види наливних підлог

Метилметакрилаті

епоксидні

Цементно-акрилові

поліуретанові

Метилметакрилаті, епоксидні і цементно-акрилові підлоги застосовуються найчастіше для виробничих приміщень. А для житлових приміщень краще поліуретанова наливна підлога. Поліуретан - міцний, зносостійкий і має багато кольорів, до того ж він блищить. Встановлення наливних підлог - це популярний вид будівельних робіт сьогодні. Ринок наливних підлог з кожним роком набирає обертів. Вибрати справжніх професіоналів для пристрою наливних підлог непросто. Тому ми раді запропонувати свої послуги в цій сфері будівництва та ремонту. Будівельники компанії «Студія Ремонту» мають 10-річний досвід роботи з цим матеріалом. Ми гарантуємо якісне, оперативне і недорогий пристрій наливних підлог.

етапи робіт

Встановлення наливних підлог виконується зазвичай за одну добу. Ця робота на перший погляд здається простою, але технологія правильної заливки має багато нюансів, тому займатися цією роботою самостійно ми б не рекомендували. Матеріал для виконання цієї роботи дорогою, тому помилки при монтажі загрожують не тільки поганою якістю, растрескиванием статі, а й значними фінансовими втратами. Перед початком виконання робіт необхідно ретельно перевірити, чи немає в бетонній основі тріщин, великих нерівностей, сміття. Всі отвори і вибоїни потрібно ретельно закрити, а то в них піде багато дорогого матеріалу. Після очищення бетонної основи від сміття і перевірки гідроізоляції потрібно прогрунтовать поверхню. Грунтовку наносять пензлем або валиком рівномірно по всій підставі. Потім добу основа повинна сушитися.

Нанесення матеріалу. Спочатку необхідно приготувати суміш для наливної підлоги в суворій відповідності з інструкцією. Потім приступають до заливання підлоги. При цьому потрібно уважно стежити за тим, щоб кожна нова порція розчину лягала поруч з попередньою. Також необхідно контролювати рівномірність товщини шару. Після заливки необхідно пройтися по його поверхні голчастим валиком або жорсткою щіткою. Це необхідно для того, щоб не було повітряних бульбашок.

вимоги технології

Найголовніша вимога, без якого не можна отримати якісний наливна підлога, - контроль вологості в приміщенні. Вологість повітря необхідно почати контролювати ще за кілька днів до початку робіт. Вологість повітря повинна бути менше 60%, а вологість поверхні бетонної основи менше 5%. Від цього багато в чому залежить якість виконаної роботи. Температура повітря в приміщенні повинна знаходитися в діапазоні +5 до +25 градусів. Якщо наливна підлога зроблений грамотно, то по ньому можна ходити через добу після заливки, повний набір міцності через 7 днів.

Copyright © . All Rights Reserved