​Букове паркетне покриття

Букова деревина є одним з найкращих матеріалів для роботи з великою кількістю видів виробів. Її часто використовують в будівництві, а також для створення музичних інструментів і предметів меблів та інтер'єру ...

Букове покриття (дерево бук)

Дерева роду Бук відносяться до найвідоміших листяним породам. Вони широко поширені в різних точках світу, а особливо в помірному поясі Європи, Азії, а також Північної Америки. На сьогоднішній день налічується більше десяти видів букових дерев, кожен з яких по-своєму унікальний і має особливі властивості.

Качественные художественные книги Вы можете приобрести на сайте mybook огромный ассортимент товаров и их выгодная стоимость Вас приятно удивят.

Величезне значення букове дерево має при виготовленні підлогового покриття, а саме паркету. Паркетне покриття давно вважається важливим елементом в дизайні інтер'єру. Придбати паркетну дошку різних видів, ціни і якості в наш час можливо практично в будь-якому салоні або інтернет-магазині.

Бук має безліч плюсів і значно виграє на тлі інших матеріалів. По-перше, ця деревина має рівномірної і однорідною структурою, що дозволяє піддавати її тепловій обробці. По-друге, буковому підлозі можна надати майже будь-які кольори, починаючи від природного світло-рожевого і закінчуючи безліччю відтінків червоного, жовтого і навіть сірого. З цієї причини буковий паркет відмінно вписується в будь-який інтер'єр.

Раніше використовувати бук було дещо проблематично, тому що він майже не переносить підвищену вологість. Однак на сьогоднішній день ці труднощі вдалося подолати завдяки величезній кількості спеціальних засобів, якими виробники обробляють деревину безпосередньо на заводах. Це значно розширює можливості застосування букового покриття.

Буковий паркет входить в асортимент продукції безлічі виробників, відомих по всьому світу. Особливим попитом користується підлогове покриття чеської компанії Magnum, для якої саме бук є основним витратним матеріалом у виготовленні дощок. Фірма може запропонувати бамбукову деревину майже будь-якої колірної гами, а вся її продукція відрізняється високою якістю, неперевершеною формою і простотою у використанні.

Не можна не відзначити польську компанію Barlinek, відому не тільки порівняно невисокими цінами на паркетні дошки, але і своїм підходом до лакової семишарові і ультрафіолетової обробки деревини. Завдяки їй бук стає менш сприйнятливим до зовнішніх впливів.

Неперевершеною якістю відрізняється паркет німецької компанії HARO. Ціни на продукцію цього концерну значно вище, однак їх можна назвати виправданими через використання у виробництві особливою технологією по закріпленню пом'якшувальною звукоізоляційній підкладки та спеціального лаку, яким покривається декоративний шар. HARO також має в асортименті деревину самих різних кольорів. В процесі обробки буку можна надати особливий відтінок і візерунок, що дозволяє не тільки створити певну родзинку в оформленні приміщення, але і зробити інтер'єр яскравіше, світліше.

Copyright © . All Rights Reserved