​На скільки опускається натяжна стеля при установці?

Перед тим, як вирішити створювати натяжное покриття у себе в квартирі, краще ознайомитися з усіма його особливостями. Наприклад, слід знати, що полотна не монтуються впритул до базової основі, а опускаються на певну відстань. Воно може залежати від різних факторів.

Кілька причин:

Нерівності і перепади висоти базового стелі. В даному випадку однозначно сказати, на скільки опускається натяжна стеля при установці, складно. Це залежить від особливостей перекриття. Зазвичай профіль монтується в найнижчій точці заставної. Це може бути і десять, і навіть двадцять сантиметрів відступу від більшої частини бетонної основи.

Професійні будівельні інструменти на прокат Ви можете взяти в компанії Samrent вартість послуг Вас приємно здивує.

Заставні під світильники. Так як прилади для освітлення кріпляться за полотном, то розмір заставних для їх установки буде позначатися на відступі полотна. Наприклад, мінімальний розмір каркаса під люстру буде дорівнювати міліметрів сорок. А ось заставні під точкові лампочки мають габарити і до ста міліметрів.

Розмір профілів. Самі по собі кріпильні системи теж мають свої певні параметри, які зазвичай і виступають визначальним у всьому оформленні. Пластикові настінні будуть дорівнювати близько тридцяти міліметрів, алюмінієві - близько сорока. А ось стельові профілі займають місце лише в двадцять п'ять сантиметрів.

Поради фахівців:

Чим більше проводів під стелею, тим нижче він буде. Щоб зробити їх якомога компактніше, можна причепити дроти до бетонної основи. Якщо заправити в гофре, то вони будуть займати більше місця.

Якщо Ви вирішили зробити складні яскраві оформлення з світяться зірками, то вони зменшать висоту кімнати приблизно на двісті міліметрів. Напівпрозорі ж покриття з запленочной підсвічуванням зроблять це всього на сто міліметрів.

Чим більше рівнів в оформленні, тим нижче буде стеля. Кожен наступний рівень додає по сто міліметрів. Зате в таких оформленнях можна використовувати різні типи підсвічування. Вони будуть робити покриття красивіше і при цьому на загальному тлі не займуть багато місця.

Можна зробити висновки, що опускання покриття відбувається з різних причин. Заздалегідь сказати вийде тільки розмір мінімального варіанту. У невеликій кімнаті не варто гнатися за новими і сучасними декорами в кілька рівнів. Вони можуть заважати нормально відчувати себе в приміщенні. Зате більш складні оформлення стануть добре виглядати в високих просторах.

Copyright © . All Rights Reserved