​Обшивка балкона профнастилом

Обшивка балкона профнастилом представляє певні труднощі в тому випадку, якщо встановлена балконна рама. Але і в цьому випадку можна не поспішати звертатися до послуг альпіністів, а всього-то потрібно скористатися міцної страхувальної мотузкою і підтримкою надійного товариша.

Вы можете купить разъединитель 150кВ по самойм выгодной стоимости на сегодняшний день.

Отже, почати роботу слід зі зняття старої обшивки, починаючи зверху. Стара обшивка найчастіше - це великовагові азбестові плити, прикріплені по кутах невеликими і ненадійними гачками. З метою техніки безпеки плитки категорично не дозволяється скидати з балкона! Потім, свердлячи дрилем отвору в два ряди в металі (3,5 мм на відстані близько 100-120 мм), до каркасу балкона прикріпити дерев'яні рейки. Монтажна рейка 20 на 40 мм відміряється по довжині балкона.

Якщо далеко і ніяк не дістати до нижньої точки балкона, то можна рейку НЕ прикріплювати до самого низу. Допускається максимум висоти рівня установки нижньої рейки - це 50 см. Зрозуміло, скла з балкону рами слід вийняти.

Розрахунок висоти профільованого листа простий: метрової або 1,2-метрової стандартної висоти цілком вистачає для перекриття стандартного балконного каркаса. Розраховуючи ширину, не забудьте про напуск 50-150 мм.

Гофровані листи профнастилу встановлюють в одному напрямку за допомогою оцинкованих і пофарбованих під колір настилу саморізів. Шуруповерт дозволить притиснути листи по внутрішній хвилі профілю до дерев'яних рейок щільно і надійно.

Між стіною і крайніми листами слід передбачити зазор в 5 мм. Це необхідно для кріплення куточків: для торцеві кутів - зовнішній куточок, для внутрішніх - внутрішні. Можна вивернути зовнішні на 180 градусів, обережно роблячи болгаркою надрізи на 0,5 мм по вигину.

Куточок вставляється в зазорі між стіною і листом і прикріплюється до дерев'яної рейці.

За технологією монтажу зовнішніх кутів, зовнішній кутовий профнастил можна загорнути, а можна і розрізати.

При загвинчування болгаркою робиться надріз по вигину листа на 0,5 мм з урахуванням товщини хвилі гофри, зазначивши олівцем за будівельним рівнем (якщо немає рівня, можна використовувати той же куточок). Така дія виключить установку зовнішнього куточка, хоча, звичайно, для естетичного ефекту, зовнішній куточок зовсім не завадить.

Інший спосіб кріплення зовнішнього куточка полягає в тому, щоб розрізати лист по вигину, прикріплюючи зовнішній куточок за допомогою саморізів до дерев'яних брусів.

Copyright © . All Rights Reserved