​Підготовка підлоги під лінолеум

При підготовці підлоги під настил лінолеуму потрібно слідувати деяким рекомендаціям, інакше результат укладання підлогового покриття може вас не порадувати, а навпаки сильно засмутити і доведеться переробляти всю роботу заново, витрачати свої нерви, сили і слухати про себе невтішні відгуки домочадців. Вам це потрібно? Тоді прочитайте уважно наші поради.

Профнастил Харьков купить по самой  выгодной стоимости на сегодняшний день.

Не бажано лінолеум укладати на попередній. Старий лінолеум краще видалити і поверхня ретельно очистити за допомогою вирівнюючого компаунда. Якщо ж старий лінолеум видалити неможливо можливості, тоді його слід по всій поверхні ретельно приклеїти, а так само видалити з нього повністю залишки жиру або фарби. При необхідності потрібно скористатися вирівнювачем. В цьому випадку потрібно враховувати, що лінолеум приклеюється до непроникною поверхні, і клей буде знаходитися між двома аналогічними матеріалами. Воді і розчинника, які входять до складу клею, потрібно дати час для випаровування до моменту укладання нового покриття на поверхню.

Якщо ж підставою слугуватимуть старі ПВХ плитки, в цьому випадку з них видаляють очищує засобом поліроль, видаляють пошкоджені плитки, а ці місця заповнюють вирівнює засобом. Після висихання його відшліфовують.

Якщо ви вирішили в якості основи використовувати ДВП або фанеру, то слід знати, що вони від вологості і від коливань температур можуть деформуватися. Тут потрібно враховувати особливості приміщення. На старі дерев'яні підлоги настилати покриття не рекомендується. Але вже якщо по-іншому ніяк не виходить, тоді вони повинні бути дуже міцними.

Якщо в паркеті є тріщини, їх слід зашпаклювати, відсутні сегменти необхідно вставити. Саму поверхню слід обшити панелями ДСП, або ДВП. Ці панелі потрібно закріпити з інтервалом 7-10 см за допомогою будівельного степлера.

Якщо лінолеум настилається на керамічну плитку для підлоги, в цьому випадку все розхитані плитки попередньо приклеюються на місце. Плитка ретельно очищається від залишків фарби, штукатурки і жиру. Потім її слід обробити вирівнює компаундом, а після його засихання поверхню остаточно вирівняти.

Якщо ж підставою для лінолеуму буде бетонну підлогу, слід зрубати горби, западини в підлозі необхідно заповнити розчином цементу і піску. Потім обробити вирівнює розчином і після цього гарантувати. Якщо поверхня бетонної підлоги дуже нерівна, можливо доцільно зробити стяжку.

Перед тим, як приступати до укладання лінолеуму, підлогу слід ретельно очистити від сміття. Для укладання лінолеуму вам можуть знадобитися такі інструменти як: змінні ножі, вони повинні бути дуже гострими, так як лінолеум тупими ножами буде не різатися, а рватися. Приготуйте з товстої сталі зубчастий шпатель і дерев'яний шпатель, з його допомогою ви будете наносити клей і мастику. Знадобитися довга лінійка. Якщо у вас будуть шви на стику лінолеуму, потрібна буде рідина для їх зварювання. А так же клеїть двостороння стрічка. Перед укладанням рулони слід розкачати і залишити на пару днів, щоб лінолеум вирівнявся.

Copyright © . All Rights Reserved