​Підвісна стеля своїми руками

Сьогодні установка підвісної стелі своїми руками являє собою досить поширене і популярне явище. Сама процедура монтажу навісних конструкцій здається не такою і складною, а матеріали і інструменти продаються в будь-якому спеціалізованому магазині. Отже, як проводиться монтаж підвісних стель своїми руками? Розглянемо покрокову інструкцію.

Блог для взрослых check out this blog не проходите мимо!

Перший крок - це підготовка

Перед проведенням робіт по установці нового перекриття необхідно підготувати стелю:

В першу чергу слід обробити стельову плиту ґрунтовкою, це дозволить зробити кріплення каркаса нового підвісної стелі більш надійним і безпечним.

Далі за допомогою будівельного рівня необхідно відзначити горизонтальну площину майбутньої навісної конструкції.

Монтаж конструкцій кріплення стелі

По периметру стелі за допомогою дюбелів і саморізів кріпиться брус.

Рейки каркаса кладуть перпендикулярно щодо направлення збірки панелей, з інтервалом близько 40 см.

У місцях кріплення світильників необхідно зміцнити каркас підвісної стелі: за допомогою саморізів монтується додатковий брус, кріплення здійснюється перпендикулярно щодо рейок обрешітки.

На даному етапі обрешітку майбутнього стелі можна вважати повністю готовою. Далі для того щоб встановити підвісну стелю своїми руками, слід приступити до наступного важливого етапу:

Кріплення монтажної планки (прямий кут) по периметру на саморізи. Одна з полиць монтується до обрешітки, на іншу надягають стельовий плінтус. Для цього в ньому передбачається паз.

Стельовий плінтус підрізає за розмірами.

На краю плінтуса підвісних стель кріпляться куточки. Його защелкивают в пазах кріплення планки. У підсумку виходить виїмка, куди будуть згодом заводитися панелі підвісної стелі.

Панель засувається в виїмку, вирівнюється по центру. Кріплення панелі до каркасних рейок виробляють за допомогою саморізів з прессшайбою.

В панелі, розташованої під світильником, висвердлюється отвір для проводу освітлення.

Остання панель розрізається по необхідному розміром за допомогою ножівки по металу.

У місці кріплення панелі до каркаса створюються отвори для кріплення саморізами.

Copyright © . All Rights Reserved