​Профільована мембрана - надійна гідроізоляція

Види і характеристики профілірованноймембрани

Значення гідроізоляції складно переоцінити. Недостатня увага до цього аспекту будівництва веде до грубих технологічним порушень в процесі робіт, а в кінцевому підсумку - до скорочення терміну служби всієї будівлі або його частини. Саме тому робота над створенням гідроізоляції - один з основних напрямків розвитку виробників будівельних матеріалів. Інноваційною розробкою в цій галузі стала мембранна ізоляція і, зокрема, профільовані мембрани.

Если Вам нужна качественная защитная профилированная мембрана, тогда Вы можете приобрести ее у нас по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Геомембрана: технічні характеристики і параметри

Геомембрана - ізоляційний термопластичний матеріал, виконаний з поліетилену. Характеризується підвищеною міцністю і широкою сферою застосування. Залежно від різновиду вихідного матеріалу, геомембрани поділяються на:

LDPE (lowdensitypolyethylene), або ПВД (поліетилен високого тиску).

HDPE (highdensitypolyethylene), або ПНД (поліетилен низького тиску).

Порівняльна характеристика фізичних властивостей різних геомембран представлена в таблиці:

Функції і переваги матеріалу

Профільована мембрана - геомембрана ПВД з відмінною особливістю: наявністю на поверхні безлічі пустотілих виступів. Висота їх коливається від 7 до 20 мм. Виступи розташовані впорядковано на одній зі сторін матеріалу і не перешкоджають його згинання.

Завдяки наявності виступів, тиск рівномірно розподіляється по всій площі профмембрани, що дозволяє уникнути точкової деформації. При використанні в якості вентиляційної ізоляції, профільована геомембрана забезпечує теплообмін усередині споруди. Завдяки своїм характеристикам, профмембрана може замінити зернисті дренажні матеріали, що значно заощадить витрачені кошти і зусилля.

Переваги профилированной геомембрани:

висока міцність;

стійкість до хімічного, температурному і біологічному впливів;

довговічність (понад 50 років гарантованої експлуатації);

простота обробки і монтажу;

доступна вартість.

Copyright © . All Rights Reserved