Різновиди камінів

Всі каміни за принципом своєї роботи діляться на три види: класичні дров'яні, електричні та газові. Кожен з цих видів має свої особливості, на підставі яких господарі будинку вирішують, який камін поставити в своєму будинку. Найбільш традиційні дров'яні каміни являють собою складну конструкцію, що включає в себе топку з димоходом і порталом. Це той самий камін, який виникає в уяві разом живим вогнем, що охоплює поліна.

Работа Запорожье станет реальностью, благодаря нашему ресурсу Вы найдете высокооплачиваемую работу за считанные часы.

Види камінів. Затишний дім

дров'яні каміни

Основні недоліки дров'яного каміна полягають в тому, що їх далеко не завжди можна встановити в багатоповерховому будинку, вони досить дорогі через витрати на виведення димоходу. Крім того, такі каміни досить довго вводяться в експлуатацію, адже повинна просохнути кладка. Такі каміни потребують регулярного поповнення запасів дров і вимагають постійного догляду, що включає в себе очищення димоходу і звільнення каміна від залишків золи. Ще одне слабке місце таких камінів в високу пожежонебезпеку і великі втрати тепла (до 80 відсотків).

дров'яні каміни

Головна перевага дров'яного каміна в тому, що це справжній натуральний камін, і саме ця перевага перекреслює всі мінуси, які супроводжують натуральному каміна. Класика завжди добре виглядає в інтер'єрі і притягує увагу кожного, хто бачить в будинку камін. Біля такого каміна дуже добре виглядає будь-які меблі: старовинна класична і найсучасніша.

газові каміни

Газові каміни дозволяють насолодитися видом вогню і при цьому не мати проблем з дровами. У газових камінах використовується саме економічне паливо - метан або пропан-бутан в зрідженому вигляді. Головні їх переваги в економічності і безпеки, а також досить простий установці. Такий камін має можливість переміщатися по будинку для обігріву різних приміщень одним каміном. Вогонь в каміні підтримується за допомогою газового пальника, яка має автоматичне керування. У такому каміні є штучні дрова, які створюють відчуття справжнього каміна.

газові каміни

Газовим камінів не потрібна спеціальна установка димоходу, досить вивести трубу на вулицю або в центральний газохід. Ці досить потужні каміни мають певні недоліки: для них треба отримувати спеціальні дозволи і встановлюються вони тільки фахівцями. Половина тепла, що виробляється каміном, втрачається, крім того, вони досить небезпечні не дивлячись на дуже просте і зручне автоматичне керування.

електрокаміни

Найсучасніший вид камінів - це електрокаміни, які найбільш екологічні, адже в процесі їх роботи які не виробляються гар і смола. Каміни, що працюють на електроенергії, досить зручні в практичному використанні, вони швидко обігрівають приміщення і безпечні для здоров'я людей, що живуть в будинку з таким каміном. Такі каміни більш економічні і можуть встановлюватися непрофесіоналом, вони не втрачають тепло і найбільш безпечні в експлуатації і можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні без монтажу додаткового обладнання. Головний недолік електрокаміна в його ненатуральності і відсутності живого вогню, який зачаровує своєю красою.

Copyright © . All Rights Reserved