​Ремонт маленької кімнати

Продовжуємо говорити про кімнатах з маленьким метражем. У цьому тексті розглянемо, як зробити ремонт в маленькій кімнаті так, щоб комфортно жити на 10 квадратних метрах і ні в чому собі не відмовляти. Подробиці - далі, читайте!

Самоделки - лучший ресурс, который рассажет Вам о простых и оригинальных решениях в разных сферах.

Для ремонту маленької кімнати підходять круглі столики, вони виглядають більш компактно

Ремонт в маленькій кімнаті 

Багатьом здається, що маленька кімната - вирок. Ну як можна жити на десяти квадратах? Насправді, дуже навіть можна, і цілком комфортно. Тут, як то кажуть, якщо не вірите - перевірте досвіду майстрів.

Найскладніше в ремонті кімнати маленької площі - розрахунки, адже всю кімнату потрібно ретельно заміряти і заздалегідь розпланувати габарити меблів. В цьому процесі є незаперечний плюс: ви нарешті зможете тверезо оцінити необхідність речей і викинути старий мотлох, а громіздкі бабусині шифоньєри замінити легкими сучасними полицями.

Власники маленьких кімнат, ви не самотні! У нашій практиці зустрічалися кімнати в 5-6-7 м2. Так, це жахливо, але немає нічого неможливого. Дизайнери давно почали боротися з тіснотою типових забудов, непогано досягли успіху і відкрито діляться секретами.

Великі прямокутні столи в інтер'єрі можуть виконувати відразу кілька функцій: робоче місце, обіднє місце, стіл для прийому гостей

Перший і основний рада - перепланування, знесення стін і об'єднання кімнат. Але такий варіант підходить не всім: іноді в родині дуже багато людей, кожному хочеться свою кімнату. У цьому випадку доводиться якось крутитися і працювати з тим, що є.

Розглянемо загальні поради, які стануть в нагоді при будь-якому ремонті маленької кімнати:

1. Світлий базовий колір - обов'язковий елемент. Це не завжди білий, але чим світліше будуть стіни, тим краще.

2. Різні стіни можна оформляти різними кольорами (наприклад, три світлі однотонні стіни, одна контрастна або з малюнком), таким чином ви візуально ділите кімнати на зони.

Низьке вікно в маленьке спальні переобладнано в зручне місце для відпочинку, контрастна стіна з геометричним малюнком вигідно розбавляє атмосферу

3. Світлий стеля, можна глянсовий натяжна з хорошою підсвічуванням. Особливо добре глянець виглядає в низьких приміщеннях.

4. Ідеально - наливна підлога без додаткових ліній і швів. Паркет і ламінат укладати рівно, без складних візерунків - кімната візуально витягнеться у напрямку укладання. Різні покриття для підлоги в маленьких приміщеннях краще не поєднувати.

5. Грамотний розрахунок електрики: заздалегідь сплануйте, де буде стояти техніка, виведіть до цих місць необхідну кількість розеток, щоб не захаращувати кімнату проводами і подовжувачі.

Робоче місце можна оформити в шафі: засунувши крісло і закривши дверцята ви повністю ховаєте стіл

6. Меблі на замовлення. Так, це дорожче, але зате між шафою і стіною не залишиться зазору в дорогоцінні 20 сантиметрів, які просто пропадуть.

7. Більше світла! Крім люстри або інших стельових світильників оформите кілька невеликих настінних бра.

Copyright © . All Rights Reserved