Друк корпоративної поліграфії

На сьогоднішній день розвиток сучасної компанії немислимо без корпоративної поліграфії. Являясь неотъемлемой частиною бізнес-культури, саме корпоративна поліграфія дозволяє формувати і розвивати власний бренд.

Подобно деловому костюму, по которому слід обміняти успіх людини, обтягнувши її візиткою, бланками, папками та іншими носителями фірмового стилю. У результаті роботи нашого рекламного агентства бренд обертається керівництвом із застосуванням фірмового стилю, який в Росії прийняв на себе «брендбук» або «керівництво стандартами».

Профессиональный сервисный центр Apple https://apple-centres.ru починит Ваш гаджет за считанные часы, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Постоянное развитие технологий, а також великий вибір всевозможної поліграфічної продукції дозволяють реалізовувати будь-яке бажане і ретельно виконувати конкретні завдання кожної компанії.

Для своїх клієнтів ми пропонуємо розробку повного набору носіїв корпоративної ідентичності: візитки, конверти, бланки, папки, блокноти і простих важливих «мелочей».

Визитна карточка - це мініатюра Вашого фірмового стиля. Видимі карточки виконують важливу інформаційно-представницьку функцію і є невідповідним елементом як самостійного людини, так і корпоративного стилю компаній в цілому. При виробництві візиток неповторного стилю вашої корпоративної поліграфії може бути забезпечена велика кількість виборних дизайнерських паперів, пластика і широкомасштабної спектроскопічної обробки: тиснення фольгою, об'ємного УФ лаку, УФ-лакування, флокірування, конгрева.

Способ печати - шелкографический и цифровой.

Фірмовий бланк формату А4 і А5 притаманний вашим письмовим відносинам з партнерами і клієнтами певного статусу, а також якісний дизайн і печать вашого бланка для окремих плюсів в имиджех Вашої компанії.

Початкові конверти - як би вони не потрібні, а необхідні, як правило, конвертируются у два-три види, (серед них найбільш поширені форми: Е65: розмір 110 х 220 мм, С5: розмір 162 х 229 мм, С4: розмір 229 х 324 мм, - виготовлення конвертів будь-якого формату можна заказать в нашу типографию. За вашим бажанням конверти з логотипом компанії оперативно напечатать не тільки на простому папері, але і на дизайнерських паперах різних фактур і квітів.

Фірмова папка для документів з логотипом компанії також важливий елемент фірмового стиля. Грамотное розташування фірмового блоку на дизайн-макете папки, імплементація новітніх матеріалів при її виготовлення, ламинирование, - укладання життя цього крайнього корисного рекламного носія.

Блоки для записів - це бізнес-сувенір, який сьогодні редко зустрічається в вигляді бізнес-подарка. Нові компанії вибирають його як повзучий інструмент для роботи сотрудника. Блокноты з логотипом компанії, настільний щоденник, блоки зі скосом і індивідуальною вирубкою - все це ми вигадуємо для наших клієнтів. Можливі різні покриття, квіткові рішення і розміри.

Додатково можливо ближнього тиску, тиснення фольгой і індивідуальна вклейка.

Copyright © . All Rights Reserved