​Душові піддони і душові куточки

Як ви вже здогадалися з попереднього розділу, оформлення кахельного піддону душового куточка з нуля позбавляє від більшості проблем, властивих душових кабін.

І все ж розглянемо плюси душового куточка з піддоном:

1. Надійність. Краї і основа душового піддону оформляється з цегли, газобетону або подвійних пазогребневих плит, така конструкція витримає велике навантаження до тонни, не потріскається, що не зігнеться, взагалі ніяк не пошкодиться.

Профессиональная пескоструйная обработка в Санкт-Петербурге заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

2. Хороша гідроізоляція. При встановленні душової чаші гідроізоляція проводиться в два етапи: спочатку по канту майбутньої кабіни все проклеюється спеціальною стрічкою і заливається бетоном, потім на висохлий бетон наносять рідку гідроізоляцію до 4 шарів, знову заливають тонким шаром бетону, поверх якого укладається плитка або мозаїка. Як бачите, протікання малоймовірні не те що до сусідів знизу, але і в саму ванну.

3. Розміри. Так як ви оформляєте душовий куточок з піддоном з нуля, ви вільні фантазувати. Якщо стандартні кабіни роблять розмірами 70х70 або 80х80 см, то ви можете оформити 105х105 см. Або, наприклад, на всю довжину ванній, відгородивши куточок склом або панелями. Форма і розміри душового куточка підбираються виключно за бажанням замовника.

4. Дизайн. Серед готових кабінок рідко зустрічаються цікавий дизайн або незвичайні елементи оформлення, всередині вони білі, зовні теж білі, або сірі, сині, чорні. Інші кольори - рідкість. Але кахельну піддон, як і стіни всього душового куточка, можна оформити буквально так, як вам хочеться і подобається: виберіть цікаву плитку або мозаїку, розмістіть лійку душу на зручній висоті, комфортно розташуйте полички і гачки.

5. Компактність. В дійсно маленьких ванних кімнатах використовують цікавий прийом: душовою п'єдестал НЕ відгороджують по підлозі або оформляють невеликий сходинкою, при цьому в якості перегородки виступає шторка (і, іноді, зонування кольоровою бруківкою). При засунутому до стіни шторкою створюється враження, що ніякого душа немає зовсім.

6. Зручність прийняття водних процедур для людей похилого віку та людей з обмеженими здібностями. У повноцінну ванну або кабінку з піддоном легко забратися, коли ви молоді й енергійні, літнім же членам сім'ї набагато простіше буде переступити невеликий поріжок.

Copyright © . All Rights Reserved