​Каркасная технологія будівництва

Каркасная технологія будівництва будинку одна з самих доступних. А якщо учесть, що більшість робіт будуть проводити свої рухи, то вартість готового житла становиться минимальною!

Наша статья расскажет, як побудувати каркасний будинок своїм руками. Но не стоит повністю скасувати від допомоги або консультації спеціалістів. Невозможно быть мастером у всіх, і вам буде потрібно допомагати вам у будівництві.

Грузчики Тольятти окажут Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Протягом усього періоду будівництва будівлі, будь-якої справи з будівництвом або утепленням стен, достойної окремої статті. Ми розглянемо загальний алгоритм будівництва та відділення.

1. Матеріали і інструменти

Ні одного будівництва неможливо без інструментів і будівельних матеріалів. Каркасный дім хорош тем, що для його поновлення вам не потрібна масивна спецтехніка. Тому набір інструментів, щоб створити каркасний будинок, можна назвати відносно скромним.

Перечень матеріалів і інструментів буде зависеть від проекту. Але в цілому він достатньо прост: рулетка, будівельний рівень, болгарка, електрична дрель, перфоратор, лом, молоток, відповідь, гвоздодер, ліжка.

Необходимые материалы: сваи; брусья, доски, фанера, гіпсакартон, бетон, антисептичні і огнеупорние склади, болти, шпильки, сталеві вугілля, гнізда, утеплювач, паро- і гідроізоляція, ручки, плити OSB, комунікації, окремі матеріали.

2. Подготовительные работы

Часто в подготовительные работы включают безпосередньо етапи будівництва - підготовка ділянки і будівництво будівлі. Але не стоїть перед тим, як зробити так, щоб ми зробили свій внесок у побудову або реалізацію проекту. І, звичайно, покупка і дослідження самого участка.

3. Подготовка участка

Подготовка участка

Перед тем, як побудувати каркасний будинок, розчистіть участок під фундамент. Це дозволить зробити вам більш точні заміни.

Заросли і мусор можуть дати істотні погрешності в вимірах. От цього сильно постраждає якість розмітки майбутнього будівлі. А якщо будівельний учасник має уклон, його рекомендують вибирати по горизонту.

Ці маніпуляції займуть у вас години два. Але не жалейте на них часу і сил. Они способны облегчить последующие этапы стройки.

4. Разметка дома

Сваи

Якщо ви зрозуміли, що підготуйте учасник, розміщення будинку дастся вам проще. Крім того, хороша і точна розмітка - засіб хорошої планування і рових углов стен. При халатном відношенні до цього етапу, виправити помилки і неточності впоследствии буде нелегко.

Розмітка фундамента будівлі представляє собою розстановку колішків, з'єднаних венерівкою. Таким чином розміщують зовнішнє і внутрішнє перегородки.

Copyright © . All Rights Reserved