​Натуральний камінь для підлоги

Незважаючи на великий асортимент синтетичних покриттів для підлоги, не варто забувати про натуральні - сьогодні ми розглянемо камінь ...

Натуральний камінь в інтер'єрі

Після закінчення деякого часу, кам'яну підлогу набуває більшу привабливість - з часом з'являється особливий відтінок старовини, який надає шарм приміщенню.

Если Вам необходима помощь эскорт девушки, тогда мы с радостью Вам ее предоставим, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Сучасні способи обробки каменю дають велику свободу застосування його в дизайні приміщення, при цьому способи обробки стали істотно дешевше.

Характеристики кам'яних плит

Камені твердих порід. Використовуються в основному граніт. Граніт зовсім не боїться води і бруду. Володіє рівномірним спокійним малюнком, і великим розмаїттям кольорів. Найкраще виглядає в громадських приміщеннях, але підійде і для кухні або передпокою. Дуже зносостійкий матеріал.

Камені середньої твердості. Найчастіше зустрічаються сланець, мармур і піщаник. Мармур дорожчий. Має багато відтінків і кольорів. Головна відмінна риса - наявність гарного малюнка. Пісковик камінь по простіше, дешевше але має більше варіантів кольору. У сланцю переважають сірі відтінки, цікава фактура. При правильній обробці теж виглядає дуже гідно.

Технології та малюнки

В основному дизайнери грають кольором каменю і поєднують різні фактури. Або беруть матеріал з нанесеним рельєфним малюнком. Брати різні види каменю не бажано, тому то у них різні фізичні властивості, з плином часу різні види каменю поводяться по різному. При поєднанні наприклад граніту і мармуру в результаті мармур почне стиратися швидше ніж граніт, через це можуть з'явиться тріщини і інші неприємності.

розміри каменя

Плитка для підлоги зараз буває чотирьох розмірів: 600/300, 400/400, 305/305, 300/300 мм різної товщини. Найтонші плити використовують для звичайних житлових приміщень, наприклад кухня, ванна кімната, там де навантаження на підлогу невелика. Товщина плити для цих місць підійде 10-15 мм. Для приміщень високої прохідності беруть матеріал товстіший - 20 мм.

види обробки

Самі знайомі з давніх часів види обробки це полірована, лощеная і шліфована. Полірування додає дзеркальний блиск підлозі, але він стає дуже слизький, тому застосовувати у вологих приміщеннях і на вулиці не рекомендується. Лощіння-надає матову поверхню плитці, дуже добре показує малюнок. Шліфування - абсолютно змащує малюнок, тому краще виглядає якщо плитка майже однотонна. Надає підлозі шорсткість, доцільно застосовувати там де потрібно особливо не слизька підлога. Ще існує термообробка, точкове нанесення малюнка, і багато ще яких хитрощів.

Copyright © . All Rights Reserved