Облицювання стін ванної пластиковими панелями

Стіни у ванній кімнаті більшість людей традиційно обробляють плиткою з кахлю. Однак, модна і високоякісна плитка дорога. При її укладанні за допомогою клейової суміші, приготовленої з порушенням технології, можуть трапитися неприємні сюрпризи: плитка полопаються і відвалиться. Відмінною заміною кахельної плитці стануть панелі з пластика.

Переваги панелей з пластику полягають у тому, що з них миттєво видаляються будь-які забруднення, їх легко встановити, для цього не потрібно готувати стіни. Крім того, вода, пар, різниця температур, цвіль всілякі грибки пластиковим панелям не страшні. У разі вибору таких панелей для оздоблення стін ванної кімнати відбудеться значна економія коштів, часу і сил.

На початку монтажу пластикових панелей кріпляться пластикові напрямні, а на них згодом будуть встановлюватися пластикові панелі. Каркас з пластмасового профілю встановлюється на стіні за допомогою дрилі і кріпильного матеріалу.

Вимірюється стіна, підрізає відповідно до розмірів спрямовуюча планка з пластмаси, закріплюється на стіні. Свердлити наскрізь дірочки, в них вставляються Чопик, потім шурупи. Закріпити на стіні зверху до низу на відстані півметра один від одного не менше п'яти напрямних планок.

Шурупи потрібно вкрутити з проміжками не більш десяти сантиметрів. Кріпиться зігнутий профіль з окантовкою для маскування країв встановлюються на стіни панелей. Закріпити його потрібно у стелі, підлоги і з боків стін.

Только для взрослых дойки в свободном доступе.

Коли каркас з профілю буде споруджено, починається навішування панелей. Береться панель, вдвигается в пази зігнутого профілю. В результаті вийшла цілісна стіна з майстерно прихованими швами.

У пластикових панелях нескладно зробити прорізи для інженерних комунікацій.

Панелі із пластику відмінно підходять для обробки стін у ванній кімнаті або туалеті, оскільки вони недорогі, легко монтуються, для чого зовсім не обов'язково володіти спеціальними знаннями або запрошувати кваліфікованих фахівців. 

При всій привабливості пластикових панелей у них є свої мінуси. Ніякого хитромудрого, цікавого і незвичайного візерунка з їх допомогою отримати неможливо. Єдине, можна зробити кольорове зонування за допомогою пластикових панелей різних відтінків.

Частенько саме пластиковими панелями через їх дешевизну обробляють санітарні вузли в громадських місцях.

Пластикові панелі нескладно містити в чистоті, проте, вони дуже ламкі, в процесі використання їх можна пошкодити простим натисканням або випадковим ударом.

Copyright © . All Rights Reserved