Отимальна конструкція дверей для кухні

Для забезпечення тривалої і безпроблемної експлуатації двері на кухні не досить вдало визначити облицювальний матеріал. Необхідно також подбати про стабільність полотна. Якщо конструкція міжкімнатних дверей для кухні підібрана невдало, стулка швидко розхитається і доставить чимало проблем при відкриванні та закриванні. Як уникнути таких проблем, читайте в цій корисній огляді.

На сегодняшний день каждый из нас хочет сделать интерьер своего дома не только уютным, но и оригнальным. Как нельзя кстати, в данном случае прийдется выбор качественных межкомнатных дверей, огромный выбор которых представлен на сайте https://profiloporte.com/optovyie-dileryi.html. Огромный ассортимент товаров и их выгодная стоимость Вас приятно удивят.

В мережі фірмових салонів і інтернет-магазині компанії «Верда Москва» представлені всі популярні види міжкімнатних дверей, і їх конструкції стулок розраховані на експлуатацію в несприятливих умовах. По суті каркас стулки може бути будь-яким. Підійде навіть рамкова конструкція на основі бруса, обшита зовні панелями МДФ. Однак краще ті модифікації міжкімнатних дверей, при виробництві яких застосовується комбінований брус. Такі заготовки для елементів стулок виготовляються шляхом зрощування натурального дерева (найчастіше добре висушена сосна) і МДФ високої щільності. Поєднання цих двох матеріалів дозволяє:

зберігати складових елементів дверної конструкції постійні розміри при будь-якій температурі і вологості;

запобігати розхитування стулки в місцях з'єднання деталей.

Завдяки цьому простому рішенню міжкімнатні двері з такою конструкцією стулок зберігають правильну геометрію форм, не скриплять і не чіпляються за дверну коробку. Такий варіант рекомендований в тих випадках, коли на кухні постійно і багато готується, оскільки ці процеси супроводжуються відчутним збільшенням рівня вологості і температури. Двері з комбінованих царг розроблялися з урахуванням можливості експлуатації у ванних кімнатах. Це підтверджує їх придатність для використання на кухнях.

Якщо планується установка дерев'яних дверей, рекомендується звернути увагу на моделі з зрощеного масиву. Ці вироби відмінно зберігають правильну геометрію форм, оскільки виготовлені з окремих невеликих брусків (ділянок). При зрощуванні такого полотна дотримується певна послідовність розташування волокон, завдяки чому при коливаннях температури і вологості зберігається цілісність і розміри дверного полотна. При фінішній обробці таких моделей, які можна вигідно купити на сайті «Верда Москва», використовується спеціальна технологія, яка робить малопомітними місця стикування деталей двері.

Засклені двері ДЛЯ КУХНІ

Для експлуатації на кухні підійдуть і моделі із заскленими стулками. Однак їх потрібно підбирати з урахуванням особливостей експлуатації. Ось кілька практичних порад щодо вибору таких дверей:

1. Краще вибирати моделі без декоративної розкладки в заскленому отворі. Адже додаткові елементи ускладнюють чистку скла і сприяють накопиченню забруднень.

2. Скло для таких цілей повинно бути по можливості гладкими. Причина та ж - скупчення нальоту з пилу і жиру. Допускається використання рифлених стекол, у яких немає великої кількості поглиблень у вигляді пір.

3. Рекомендується дізнатися, як вибране скло реагує на розчиняють жир і видаляють наліт кіптяви хімічні склади.

Також для кухонь можуть використовуватися комбіновані двері зі скла - міжкімнатні моделі «Триплекс» відмінно підійдуть для цих цілей. Вони комплектуються ударостійким стеком з гладкою поверхнею на всю висоту отвору. Вертикальні царги у таких моделей відмінно зберігають форму і міцно з'єднані з центральною вставкою. За такими дверима легко доглядати і вони не доставляють проблем при експлуатації на кухні.

КОЛІР ДВЕРЕЙ

Якого кольору міжкімнатні двері повинні бути на кухні, залежить не тільки від дизайну інтер'єру, але і особливостей експлуатації. Рекомендується віддавати перевагу «практичним» декорам, які не потрібно через день чистити. При цьому накопичення бруду повинно бути помітно на дверної конструкції, інакше вона збереться згодом в такій кількості, що з її видаленням виникнуть проблеми. Оскільки в такому випадку двері намагаються підбирати в тон кухонних фасадів, потрібно врахувати всі чинники при визначенні оптимального варіанту декору. При підборі кольору облицювання слід керуватися загальними правилами - не поєднувані холодні тони з рудою гамою, намагатися максимально збігтися з декором підлогового покриття і активніше використовувати плінтуси з лиштвами, щоб вписати двері в інтер'єр.

Copyright © . All Rights Reserved