​Принцип роботи саморегулівних гріючих кабелів

При зниженні температури, матеріал кабелю стискається і при цьому образуеются струмопровідні доріжки з вуглецевого матеріалу. Електричний опір знижується і ток починає проходити через гріючий елемент, який, в свою чергу, починає виділяти тепло. Відповідно, при підвищенні температури навколишнього середовища, опір матеріалу підвищується і знижується виділення теплової енергії.

Кожна ділянка кабелю змінює свої властивості тільки від конкретної температури на даній ділянці незалежно від інших ділянок кабелю. Таким чином саморегулюючий кабель не має можливості перегрітися і перегоріти навіть при перехлестиваніі кабелю. Нагрівальний кабель можна встановити зовні труби і всередину труби з питною водою. Для внутрішнього обігріву застосовується кабель, що має відповідне покриття, з якістю підтвердженим гігієнічним сертифікатом.

Качественный греющий саморегулирующийся кабель купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Переваги саморегульованого кабелю

Гріє кабель можна відрізати потрібної довжини, оскільки це не впливає на працездатність кабелю та його характеристики. Кабелі автоматично регулюють ступінь виділення тепла в залежності від температури навколишнього середовища. Саморегулюючий кабель не перегрівається і не перегорає, пристосовується до будь-яких зовнішніх умов: температура, волога, хімічні речовини, сонячні промені.

Саморегулюючий гріючий кабель для водопроводу і саморегіляруемий нагрівальний кабель для каналізації, які застосовують для обігріву труб, це один і той же тип кабелю. Тобто гріючий кабель саморегулюючий є універсальним продуктом, оскільки застосовується і для обігріву трубопроводом зовні і всередині труби, і для обігріву даху, і для обігріву ємностей, і для обігріву відкритих майданчиків і т.д.Для кожного виробу або об'єкта підпирається потрібні типи кабелю, що гріє . Спочатку саморегулюючий нагрівальний кабель поставляється в бухтах довжиною 200-300 метрів.

Ціну та наявність кабелю, що гріє і нагревающей стрічки уточнюйте по телефону. Купити гріючий кабель для труб можна на відріз кратно 1 метру.

Copyright © . All Rights Reserved