​Промислові дизельгенератори: характеристики і застосування

Дизельні генератори активно застосовують в будівельно-ремонтних роботах, отримуючи стабільний доступ до електроенергії.

Особливо добре на ринку зарекомендували себе установки FG Wilson.

Переваги дизельних генераторів FG Wilson

Вы можете приобрести неоригинальные запчасти Caterpillar на сайте https://en.hespareparts.com по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дизель генератор

Дизельгенератори, експлуатовані на будівельному майданчику, повинні відповідати певним вимогам - висока надійність, мобільність, невибагливість в експлуатації, оптимальний рівень шуму. Для зниження шуму працюючої установки передбачені спеціальні захисні кожухи.

Зазначеним вимогам відповідають генератори FGWilson, успішно експлуатуються будівельно-монтажними організаціями в різних умовах, зарекомендувавши себе як надійні джерела енергії.

У лінійці бренду представлено обладнання потужністю від 6,8 до 2500 кВА. Генератори пересувного типу виконані у вигляді єдиного компактного модуля. Установки відрізняються частотою, напругою, потужністю, наявністю додаткових опцій і іншими характеристиками.

Переваги дизель-генераторів FG Wilson:

висока продуктивність і точну відповідність заявленим параметрам;

широкий вибір потужностей для вирішення будь-яких поставлених завдань;

зручне управління, довгий термін служби без додаткової заправки;

економічна робота двигуна, привабливий фірмовий колір фарбування.

Детальніше з особливостями дизельних установок FG Wilson можна ознайомитися на сайті компанії «Вільсон Казахстан», що займається поставками обладнання від виробника.

Застосування і можливості дизельгенераторов

Станції застосовуються в якості основного або резервного джерела електроенергії. Завдяки широкій лінійці у покупців є можливість підбирати відповідну установку, враховуючи конкретні умови її експлуатації. Все обладнання проходить польові випробування, підтверджуючи свої характеристики.

Дизельгенератор Сучасні установки здатні працювати в найскладніших умовах, підтримуючи працездатність об'єктів будь-якого масштабу, будь це зведення заміського будинку, будівництво великого житлового комплексу або просторих виробничих цехів.

Генератори забезпечують безперебійну подачу енергії всі ділянки, дозволяючи підключати електроінструмент, зварювальні апарати, освітлення тощо. На будівництві зазвичай працюють дизельні генератори середньої потужності.

Купуючи дизельні генератори в Астані, орієнтуйтеся на цілі експлуатації обладнання. У лінійці FG Wilson представлені компактні, але потужні установки, включаючи моделі, здатні працювати в умовах підвищених температур і агрегати в шумоізоліровать корпусах. Вартість дізельгенератора залежить від його основних характеристик (ключовий параметр - це потужність ДГУ).

Copyright © . All Rights Reserved