​Регулятори тяги - зручні удосконалення

Робота твердопаливних котлів вважається безпечною, налагодженої та ефективної в тому випадку, коли інтенсивність горіння палива скрупульозно і ретельно контролюється. Регулятори тяги якраз і служать тим «контролюючим фактором», який фактично забезпечує рівномірність і безперервність горіння полум'я. Відомий факт, що від кількості повітря залежить інтенсивність згоряння палива, автоматичний регулятор тяги шляхом закривання / відкривання заслінки контролює подачу повітря в камеру. Установка регулятора тяги на котел займає мінімум часу, на котлі для нього передбачено спеціальний отвір, встановлюється регулятор як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні.

Компания Теплогранд редлагает Вашему вниманию качественные регуляторы тяги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Регулятор тяги для твердопаливних котлів є гільзу, пластикову голівку, внутрішній термостат, ланцюговий і важіль. Принцип роботи - при зменшенні або збільшенні температури сплав розширюється / звужується, за рахунок чого рухається важіль, піднімаючи або опускаючи заслінку через ланцюговий механізм. Вся система абсолютно проста і ефективна, для її роботи не потрібне підключення до електрики, а налагодження займає мінімум часу - котел нагрівається до 60 градусів, на регуляторі виставляється температура 60 ° С, довжина ланцюжка регулюється вручну (при такому температурному режимі заслінка повинна бути прочинені на 1-2 мм). Ціна на регулятор тяги для котла невисока, тому придбати цей пристрій може кожен Замовник.

Встановлюємо регулятори тяги - контролюємо роботу котла

При необхідності регулятор тяги купити, наші фахівці нададуть повну консультацію і допоможуть підібрати все необхідне. Регулятор тяги димаря «допомагає» підтримувати задану температуру котла без людського втручання, контролюючи подачу повітря і значно заощаджуючи паливо.

Пропонуючи купити регулятор тяги для котлів, ми надаємо тільки перевірену продукцію, яка заслужила високу оцінку споживачів. Регулятор тяги димаря здійснює контроль над температурою з мінімальною похибкою, температурний діапазон становить від 60 до 90 градусів. «Бонуси» і плюси, які дає регулятор тяги: незалежно від поривів вітру і перепадів погоди тяга в витяжній трубі стабілізована, повністю виключається задування пальника, «вирівнюється» різниця в тиску в приміщенні і в димоході, конструктивні елементи котла захищені від перегріву.

Copyright © . All Rights Reserved