​Скляні перегородки в інтерєрі

Крім поширених і всім відомих будівельних матеріалів не останнє місце займає скло. Цей матеріал відом людству з давніх часів і є універсальним по численним своїм властивостям.

Як відомо, скло - крихкий матеріал. Але на сьогоднішній день у зв'язку з новітніми технологіями скло володіє новими переважними якостями. Окремі види скла переважають набагато більшою міцністю, ніж метал.

Вы можете заказать профессиональное строительство домов под ключ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Багато предметів і продуктів виготовляються зі скла. Тут немає межі фантазії і можливостей дизайнерів і виробників: меблі, офісні суцільноскляні перегородки, предмети інтер'єру, декорації і багато іншого. Найчастіше скляний матеріал знаходить застосування як оздоблювальний матеріал. Скло є цінним матеріалом для дизайнерських ідей через свого характерного властивості прозорості і невагомості. Можуть бути різні комбінації цього матеріалу з іншими речовинами (камінь, метал, дерево), що дозволяє отримати незвичайні твори.

Скло є дуже декоративним, довговічним і гігієнічним матеріалом. Завдяки своїй світлопропускній здатності матеріал характеризується економічністю. Природна інсоляція дозволяє економити електроенергію. Що важливо, скло характеризується такою властивістю, як вогнестійкість, що значно підвищує цінність матеріалу.

Уявіть замість масивних тьмяних внутрішніх стін скляні перегородки. Це відмінний варіант поділу приміщення на зони, що набув значного поширення в офісних приміщеннях, готелях, ресторанах, сучасних будинках, квартирах, студійних приміщеннях. Цей скляний елемент гармонійно виглядає в будь-якому інтер'єрі. Наявність скляних перегородок створює враження легкості, світлості і краси. Перегородки зі скла бувають не тільки стаціонарними, але і мобільними, каркасними і безкаркасними, розсувними і глухими.

Практично всі сучасні офіси мають скляні двері і перегородки, що вважається стильним оформленням інтер'єру. Наявність офісних скляних перегородок вказує на незвичайний стиль - open spaсе. Стильний скляний інтер'єр характеризується відкритим простором, що формує довірчу і гостинну обстановку, що розташовує до плідної співпраці. Примітно, що скляна обстановка перешкоджає корупції через відкритості, світлості і, так би мовити, прозорості дій.

Протиударне скло, що застосовується в будівництві, характеризується великою міцністю, яка досягається загартовуванням скла. Деякі сорти скла можуть мати товщину до 12 мм. У разі розбивання скляної конструкції, але це буває рідко, скло не представляє небезпеки, адже осколки не мають характерні ріжучі краю.

Скляні перегородки завдяки сучасним технологіям оформлення та дизайну можуть бути тонованим, матовим, гравірованим, з різним малюнком і орнаментом, отриманим в результаті обробки. Дуже популярна в оформленні інтер'єру та дизайну і склографом.

Copyright © . All Rights Reserved