​Установка штукатурних маячків. способи монтажу

Встановити маяки правильно можна декількома способами. Найпримітивніше це використання шнура і бульбашкового рівня. Прямі кути перед установкою маяків можна виставити за допомогою звичайного куточка, шнури простягаються від одного кута кімнати до іншого вздовж стіни з урахуванням виявлених нерівностей. За допомогою рівня вирівнюється положення шнурів відносно один одного. Спочатку встановлюємо перший маяк по вертикальному рівню, потім від нього натягуємо шнур і в протилежному кутку монтуємо другий маяк. Всі інші маяки ставляться так, щоб їх кромка злягла стосувалася шнура. Кріпляться маяки на штукатурну суміш, причому вона має бути такою ж, якою буде проводиться штукатурка. Зазвичай маяки встановлюють на відстані 1,5 метра один від одного, щоб можна було використовувати в роботі двометрове правило. Коли штукатурка застигне - маяки готові до роботи, зазвичай це займає від 30 до 50 хвилин.

Оригинальные элементы фасада Вы можете приобрести на сайте https://dimteh.com/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Інший спосіб - це використання лазерного рівня і звичайної рулетки. Сучасні лазерні рівні здатні відбивати площину в двох напрямках під 90 градусів відносно один одного. Таким чином, щоб виставити маяки з урахуванням прямих кутів, лазер встановлюється в потрібний кут і від його променя монтуються маяки відразу на двох стінах. Установка маяків по такому рівню дуже проста. Направляється промінь уздовж стіни і за допомогою рулетки виставляються маяки на однаковій відстані від підстави (вимірюємо рулеткою). Дуже важливо не зачепити рівень під час установки маяків! Кріпляться профілю так само на штукатурну суміш.

Видалення профілів - маячків

Після того, як штукатурка повністю нанесена на поверхню, потрібно обов'язково видалити маяки. Якщо цього не зробити, вони неминуче заіржавіють раніше, ніж встигне просохнути штукатурка, і іржа буде виступати навіть крізь шпалери. Маяки потрібно видаляти через 30 хвилин після нанесення штукатурного розчину. Утворилися в штукатурці сліди від маяків потрібно заштукатурити і загладити. На цю тему ми написали окрему статтю: Видалення маяків після штукатурки, щоб Ви зрозуміли наскільки цей етап робіт важливий.

Ознайомтеся з важливою інформацією по штукатурних роботах (діючий СНиП, монтаж сітки, максимально дозволені допуски, видалення маяків, спеціальні грунтувальні склади і тд).

Copyright © . All Rights Reserved