​Відмінність контейнерного зберігання від складів індивідуального зберігання

Кожен з нас хоч раз замислювався, де, крім квартири, можна зберігати непотрібні або сезонні речі. Особливо це актуально в період ремонту, під час переїзду і т.п. ситуаціях.

Сегодня многие из нас сталкиваются с тем, что ненужные вещи захламляют квартиру. В данном случае как нельзя кстати придется склад индивидальног хранения, подробнее о котором Вы можете узнать по ссылке https://antresol24.ru. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Багато пристосовують гараж під непотрібний скарб, але з часом і він захаращується настільки, що не залишається місця для машини. Приблизно те ж саме відбувається і з балконом. А адже замість того, щоб змушувати його сумками і пакетами, там можна облаштувати відмінну зону відпочинку.

Тому люди почали шукати шляхи, щоб розвантажити житло і максимально задіяти кожен квадратний метр площі своєї квартири. І на допомогу їм у цій справі приходять складські комплекси, які за окрему плату надають вільні площі для зберігання різних речей.

На свій розсуд можна вибрати варіант контейнерного зберігання або склад індивідуального зберігання з боксами. Чим вони відрізняються і які переваги мають, ви дізнаєтеся зі статті.

Що таке бокси індивідуального зберігання?

Бокс на складі індивідуального зберігання речей - це, по суті, осередок з ключем або кодовим замком. Залежно від кількості речей, ви можете підібрати бокс потрібного розміру, хоч від 1 квадратного метра.

У кожному боксі йде чіткий контроль кліматичних умов - температури, вологості та освітлення.

Зберігати в них можна все: від дрібних предметів інтер'єру та декору до великогабаритних меблів і побутової техніки. Ви можете не переживати за збереження навіть найцінніших речей, які вимагають суворого дотримання температурного режиму.

Датчики руху, кодові замки і камери зовнішнього спостереження забезпечують надійну охорону.

У Москві орендувати бокс на складі індивідуального зберігання можна практично в будь-якому районі. Як правило, всі вони знаходяться в крокової доступності від метро або зупинок громадського транспорту, мають зручний під'їзд, паркування, зону навантаження і розвантаження.

Найпопулярніші складські комплекси серед населення - «Складовка» (має велику кількість філій по Москві і МО), «МойSafe», «Сіті-Бокс», «Red Box Co», «Хоумсклад», «Самосклад» і ін.

Що таке контейнер для зберігання речей?

Контейнер для зберігання речей - це окремий модуль. Простіше кажучи, великий металевий ящик з орними дверима, що закриваються на замок. Вони бувають різного розміру: від 2,55 кв. м. до 7,88 кв.м. Висота стель в контейнері стандартна і складає 1,9 м.

Контейнерне зберігання буває двох типів: ваш міні-гараж може бути розташований на вулиці, на території, що охороняється комплексу, або знаходитися в закритому приміщенні всередині складу. Другий варіант обійдеться дорожче.

Залежно від кількості речей і їх габаритів можна вибрати відповідний розмір контейнера, щоб не переплачувати за порожні квадратні метри.

Територія, де розташовані контейнери, знаходиться під охороною і відеоспостереженням. Для зручності клієнтів так само є зручна зона парковки і навантаження.

Найбільшим постачальником послуги контейнерного зберігання в Москві є компанії «Мобіус», «Склад-24» та ін. Вони також, як і склади індивідуального зберігання, мають розвинену мережу філій по всій столиці, що дозволяє вибрати комплекс максимально близько до будинку.

Умови оренди

Принцип оренди і боксів, і контейнерів один і той же: ви вибираєте контейнер або бокс відповідного розміру, укладаєте договір з компанією, розміщуєте в ньому свої речі і відвідуєте в будь-який зручний для вас час.

Терміни оренди можуть починатися від одного тижня. Договір можна укласти і на рік, а при необхідності продовжити.

Принципова відмінність двох видів зберігання полягає в тому, що контейнер вам можуть привезти прямо до будинку. Ви завантажте в нього свої речі, і його доставлять назад на територію складу, де він буде знаходитися.

При оренді боксу потрібно буде додатково подбати про навантаження-розвантаження і доставку речей на склад. До речі, зробити це можна в компанії, якій ви вирішили довірити свої речі. Організація переїздів часто входить в їх перелік додаткових послуг.

Ціна питання

Мабуть, найістотніша відмінність між боксом і контейнером - це ціна. Індивідуальні бокси на сьогоднішній день - найдорожчий спосіб зберігання.

У Москві ціна оренди 1 квадратного метра починається від 960,00 рублів на місяць. Тому, якщо у вас багато речей і ви хочете заощадити, то варто розглянути варіант контейнерного зберігання речей. Це обійдеться вам приблизно на 15-20% дешевше боксу. А якщо контейнер буде розташований на вулиці, а не на складі, то економія складе близько 30-40%.

Який варіант зберігання вибрати - контейнер або бокс - вирішувати тільки вам. У будь-якому випадку, довіряючи свої речі професіоналам, ви можете бути впевнені в їх безпеці.

Copyright © . All Rights Reserved