​Як правильно зробити теплу підлогу в будинку при капітальному ремонті

При капітальному ремонті або будівництві нового будинку, як правило, здійснюється заливка стяжки, що можна використовувати для паралельного монтажу більш довговічних систем обігріву. Такі системи можуть використовуватися не тільки в якості аналога термоплівки, але і для подальшого укладання плитки або керамограніта.

Интересные стать и строительстве Вы можете прочесть на портале stroimasterskaya.ru абсолютно бесплатно.

Як залити тепла підлога в приватному будинку на базі кабельної системи

Після підготовки підлоги під монтаж кабельних систем на базову поверхню укладаються або готові мати Unimat, або витки кабелю Caleo Cable. В останньому випадку знижується вартість комплектуючих, але ускладнюється процес монтажу. Підбір, перевірка і приєднання нагрівальних елементів і термодатчика до терморегулятора здійснюються за тією ж схемою, що і в разі плівкових підлог (Ізолон не використовується). Слід врахувати, що укладання теплої підлоги проводиться тільки на відкритих ділянках без установки важких меблів і на відстані не менше 100 мм від інших нагрівальних приладів.

Після перевірки працездатності системи обігріву потрібно залити стяжку. Для цього використовується спеціальна суміш для теплої підлоги, яка виливається на базову поверхню для формування шару завтовшки 20-30 мм, розрівнюється пластиковим шпателем і ущільнюється голчастим валиком. При заливці стяжки потрібно використовувати інструменти, які не здатні пошкодити кабельну систему. Монтаж фінішного підлогового покриття можна виробляти після затвердіння стяжки.

Крім стяжки, кабельні мати допускається укладати в шар плиткового клею (слід вибирати суміші, які підходять для теплих підлог) або використовувати при заливці наливного статі. Також в якості аналога нагрівальних матів ви можете вибрати більш бюджетний варіант - систему Caleo Cable, яка представляє собою просто відрізок кабелю з силовим проводом і аксесуарами в комплекті. Це рішення найкращим чином підходить для приміщень нестандартної площі, але вимагає відповідального підходу до укладання самого кабелю в частині дотримання мінімально допустимої відстані між витками.

Як робити тепла підлога будинку з використанням стрижневий системи

Стрижневі теплі підлоги Unimat представляють собою спеціальні готові мати з карбонових стрижнів. За принципом роботи вони ставляться до інфрачервоним системам (як і термопленка), оскільки стрижневі елементи випромінюють саме в цьому спектрі, дозволяючи скоротити втрати на опір в провіднику.

Основні етапи монтажу стрижневих теплих підлог аналогічні укладання кабельних систем, однак для підвищення ефективності рекомендується використовувати тепловідбивний матеріал «Ізолон». На нашому сайті ви також можете вивчити відео, як зробити тепла підлога приватного будинку своїми руками і методичні матеріали по технології виконання робіт.

Copyright © . All Rights Reserved