​Які вікна вибрати?

Спала хвиля ажіотажу навколо металопластикових вікон, і сьогодні при зміні інтер'єру доводиться знову вирішувати - які вікна краще?

Традиційне дерево, довговічний алюміній або вікна Рехау, звичайно, відрізняються, але не тільки ціною. У той же час кожен виробник стверджує, що саме його вікна найкращі, і призводить до того масу обгрунтувань.

параметри вибору

Експерти рекомендують, в першу чергу, вибирати вікна згідно дизайну інтер'єру, так як функціональність і довговічність у сучасних конструкцій приблизно порівнянні. Вікна змінюють не кожен рік, і навіть не кожне десятиліття, - вони є невід'ємною частиною архітектурного ансамблю. Тому ціновий показник найчастіше вторинний: якщо вже зважилися на капітальні зміни, то витрати передбачаються відповідні.

Ремонт техники Леново в Москве по гарантии позволит Вам получить свой прибор в кратчайший срок в исправном состоянии.

Так що при виборі вікон потрібно мати на увазі:

Алюмінієві конструкції - самі довговічні. Передбачуваний термін служби 100 років, але його закінчення ще ніхто не бачив. Завдяки високій міцності і пластичності цей матеріал дозволяє створювати скління будь-якої форми і площі, можна подивитися на них тут. Дуже добре підходять для рішень в стилі хай-тек і нео-модернізм.

Дерев'яні вікна - це класика. У сучасному виконанні вони так само зручні і функціональні. Масив дерева вимагає догляду, але при цьому легко реставрується. Допускає будь-які геометричні рішення, але має обмеження по площі в зв'язку зі схильністю матеріалу до дифузії.

Пластикові вікна Рехау або КВЕ - це перетин класики та інновації. Сьогодні немає обмежень за кольором - можливі не тільки відтінків, але навіть текстурні рішення. Але є обмеження по формі - це пов'язано з технологією виробництва вікон.

Таким чином, загальне рішення про стильовому оформленні інтер'єру допоможе визначитися з тим, які вікна кращі для гармонійності обстановки.

Copyright © . All Rights Reserved