​Як вибрати лопату

Універсальних лопат не буває. Кожна модель має свої переваги і недоліки. Все залежить виключно від умов, в яких дане режимом експлуатації обладнання.

Лопата

Яка лопата найкраща? Це досить поширений питання, який видає в вас поганого садівника. Будь-який хороший господар може похвалитися цілим набором лопат.

Ритуальные услуги выполнят все необходимое по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Всупереч розхожій думці серед любителів, це зовсім не пояснюється тим, що людина не може зупинити свій вибір на чомусь конкретному.

Навпаки, він чітко знає, чого хоче. У кожному різновиді лопати є свої переваги і недоліки. Наприклад, якщо вам доведеться працювати з уже обробленої раніше грунтом, найкращим інструментом для цього буде виріб з прямокутним лезом. Якщо ж вам належить «освоювати» цілину, краще підійде лопата штикова.

Але увагу слід звертати не тільки на форму леза, але і на матеріал, з якого вона виготовлена. Склад рукоятки також може становити особливий інтерес, але про все по порядку.

Виріб, яке відрізняється особливою дешевизною, швидше за все, буде виготовлено з чорного металу або ж із самої звичайної сталі. Найбільш простий спосіб дізнатися це - звернутися до продавця-консультанта. Якщо ж ви хочете продемонструвати власну ерудицію або ж не довіряєте персоналу даного магазину, можна скористатися «народним» методом. По лезу потрібно постукати. Якщо звук дзвінкий, - лопата зроблена з хорошого матеріалу.

На особливу увагу заслуговує лопата з зазублинами. Її лезо за своєю формою нагадує зуби пилки. Сама вона виготовляється з композитного матеріалу, а її лезо представлено нержавіючої сталлю. Такий інструмент просто незамінний в тих випадках, коли працювати належить на особливо запущених ділянках. Подібна конструкція леза допомагає справлятися зі всілякими бур'янами.

Також вона демонструє відмінну продуктивність на важких грунтах. Якщо на ділянці рясніє дерен або глина, тоді така лопата - це те, що вам потрібно. Крім того, вона не боїться вогкості і дуже надійна в експлуатації.

Останнім часом особливою популярністю користується «американка». Це високотехнологічна лопата ціна якої повністю виправдана. По-перше, її рукоятка виготовляється з евкаліпта. Це дуже зручно, оскільки вислизати вона не буде, навіть якщо руки дуже сильно запотіють. По-друге, вона може похвалитися особливою формою леза. Воно кілька зігнуто. Завдяки цьому вдається істотно зменшити навантаження на хребет. Це досягається за рахунок того, що не доводиться так сильно нахилятися. По-третє, на лезі є спеціальне тефлонове покриття, що особливо актуально, коли потрібно працювати з вологою землею. Вона не прилипає, за рахунок чого продуктивність праці зростає ще більше.

Copyright © . All Rights Reserved