​З чого побудувати будинок?

З розвитком транспортної інфраструктури заміське життя стає все більш привабливою.

Тим більше що дістатися з передмістя на роботу в мегаполіс можна навіть швидше, ніж петляючи по вуличках центру міста. Тому все більшою популярністю користується технологія будівництва каркасних будинків, що дозволяє за 1 теплий сезон побудувати житло «з нуля». Ви можете довірити будівництво свого будинку команді професіоналів, для цього Вам необхідно звернутися до сайту http://ecobud.kiev.ua/, Ви будете приємно здивовані якісною роботою, та демократичними цінами. Завдяки цьому Ви отримаєте житло своєї мрії за дуже короткий період. Не витрачайте часу задарма - звертайтесь за допомогою до профессіоналів.

важливі подробиці

Технологія будівництва каркасного будинку - це дійсно швидке та ефективне вирішення житлового питання. Але завжди є підступ. Середній експлуатаційний термін такої конструкції - близько 50 років (порівняйте з сотнею цегляної будівлі). Після цього спорудження підлягає знесенню і заміні (як мінімум - заміні SIP-панелей за умови збереження каркаса). Необхідно з великою увагою віднестися до всіх ньюансів.

Крім швидкості зведення дана технологія має наступні переваги:

високий ступінь теплоізоляції;

готовність під обробку;

можливість установки на будь-якому грунті (за рахунок легкості матеріалу).

Однак шумоізоляція залишає бажати кращого, тому годиться тільки для відокремлених куточків. Крім того, герметичність будівлі вимагає влаштування примусової вентиляції. В цілому каркасний будинок - відмінне рішення для заміського життя. А період його експлуатації дозволяє вирішити - чи потрібне капітальне будівництво на цьому місці, або прийшов час шукати новий берег. При сучасному темпі життя 50 років - це дуже багато.

У той же час вартість будівництва квадратного метра такого житла без обробки незначно відрізняється від цегляного будинку, тому якщо вас не обмежують терміни (цегляна коробка повинна вистоятися мінімум рік), то можете будуватися на століття.

Copyright © . All Rights Reserved