Основні переваги використання віртуального приватного сервера

Основні переваги використання віртуального приватного сервера. Ви погодитеся, що за останні кілька років віртуальні приватні сервери або VPS-хостинг вибухнули в індустрії хостингу. У міру зниження витрат на віртуалізацію і збільшення продуктивності це триватиме. Купить сервер, дедик, VPS Вы можете по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Чому це важливо? Загальний хостинг подібний стеку доміно. Один поганий користувач може змусити весь сервер впасти.

Загальний веб-хостинг скоро піде в минуле. Оскільки багато хостингові компанії перепродують свої сервери і розміщують на одному веб-сервері тисячі клієнтів, надійність їх послуг скоро знизиться.

При розміщенні на загальному сервері час роботи і продуктивність вашого сайту можуть залежати від інших сайтів на тому ж сервері. Це означає, що якщо на вашому веб-сервері також розміщується 12-річний програміст, який може привести до збою сервера, ваш веб-сайт також постраждає від цього.

Важливо запитати себе, чи готові ви піти на такі ризики з вашими сайтами, особливо якщо вони використовуються в основному для бізнесу.

Є кращий спосіб.

Гібридний VPS-сервер значно підвищує стабільність і надійність в порівнянні з віртуальним хостингом. На відміну від традиційного хостингу VPS, гібридні сервери повністю ізольовані один від одного, і на кожному вузлі розміщено дуже мало серверів. Це забезпечує оптимальний час безвідмовної роботи і продуктивність.

Отримайте повний контроль над сервером

Одна з кращих сторін при виборі хостингу VPS або гібридного сервера полягає в тому, що у вас є повний root-доступ до сервера.

Чому це важливо?

Маючи root-доступ, ви отримуєте повний контроль над серверної середовищем, щоб точно налаштувати її для своїх потреб. Якщо вам потрібен встановлений пакет програмного забезпечення або відкритий порт, ви можете зробити це, не чекаючи підтримки вашого хостинг-провайдера.

Загальні веб-сервери зазвичай оптимізовані для забезпечення максимальної безпеки і продуктивності, а це означає, що існує безліч популярних пакетів програмного забезпечення, які не підтримуються через обмеження безпеки.

Наявність власної віртуальної середовища дозволяє обійти всі ці проблеми.

Copyright © . All Rights Reserved