​Фотогальванічна черепиця - нове джерело електроенергії

Витрати за опалення все зростають, тому власники будинків все частіше звертаються до джерел нетрадиційного опалення. У їх число входить фотогальванічна черепиця ...

Фотогальванічна черепиця

Несхожість з іншими покрівельними покриттями полягає в унікальній властивості, яке здивує навіть досвідчених будівельників.

Суть фотогальванічної черепиці полягає в здатності виробляти електроенергію. Сонячні батареї, як додатковий засіб опалення будівлі, стало використовуватися з недавніх пір. Всього одне десятиліття назад вони вважалися дорогим і невигідним пристосуванням.

Качественные кровельные материалы Вы можете приобрести на сайте по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

На сьогоднішній день вмонтувати в дах фотогальванічну черепицю означає скоротити витрати на опалення. До того ж її монтаж не є виснажливим процесом. Матеріал бере на себе функції сонячної батареї, створюючи електроенергію з сонячних променів.

Фотогальванічна черепиця являє собою гнучкий матеріал, вироблений з фотогальванічного елемента, який кріпиться до бітумному основи. Його поверхня покрита осередками, які з'являються після випарювання в вакуумному середовищі. Їх склад - це амфорний кремній.

Покриття здатне перетворювати один вид енергії в інший не тільки в сонячні дні, але і в похмуру погоду. За таких погодних умов продуктивність черепиці складе не менше 70%. Незважаючи на схожість з іншими представниками сонячних батарей, фотогальванічна черепиця виробляє більше електрики.

При бажанні придбати такий диво-матеріал краще звертатися в зарекомендувала себе компанію. Найвідомішою фірмою, яка випускає фотогальванічну черепицю, є італійська компанія Tegola. Вона виробляє матеріал під назвою Tegosolar. Для виробництва використовують фотоелемент PVL 68, завдяки якому покриття має більшу потужність.

Із зовнішнього боку матеріал покритий фотополімером, якому не страшні ультрафіолет. З внутрішньої сторони знаходиться етилвінілацетат. Ці два стійких до механічного впливу шару надійно захищають осередки. Придбати фотогальванічну черепицю можна в упаковці по 15 аркушів. Однієї упаковки буває досить, щоб покрити дах площею до 17 м2.

Змонтувати покриття на даху будинку необхідно з кількох причин. По-перше, матеріал легко поєднується з будь-покрівлею. По-друге, він легкий і міцний. Так як черепиця не містить скла, то вона не боїться пошкоджень. Головна перевага полягає в тому, що покриття не вимагає догляду. Верхній шар має самоочисним ефектом.

Copyright © . All Rights Reserved