​Клапани управління фільтром

Сучасні системи водопідготовки в котеджі є складним інженерним обладнанням. Очищення води в таких установках відбувається в кілька стадій і вимагає точного вивіреного управління. Для максимального комфорту мешканців будинку система водоочистки повинна бути автоматичною і не вимагати постійного контролю і присутності людини. Саме такі, сучасні надійні і комфортні клапани управління для фільтрів очищення води, пропонує своїм клієнтам.

Качественный клапан управления фильтром Вы можете купить здесь по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Види клапанів і їх особливості

Всі керуючі клапана для систем водоочистки призначені для перемикання потоків води. Після стадій фільтрації обладнання необхідно перемикатися в режим промивки, коли фільтруючі завантаження очищаються струмом вихідної води. Які бувають блоки управління, і чим вони відрізняються:

Ручні та автоматичні клапани.

Вихід на промивку по витраті води або по минулого часу - сучасні керуючі клапани вміють і те, і інше.

Прості і «розумні» - сучасні перемикачі потоків від компанії Екодар дозволяють не тільки економити воду та витратні матеріали, а й зберегти від переливу ваш септик. Стадії регенерації на кількох елементах системи встановлюються не тільки в різні дні тижня, а й в різний час, що дозволяє скоротити до мінімуму скидання води.

вибір клапана

Як і в будь-якому іншому справі, вибираючи клапан управління фільтром для води, необхідно орієнтуватися на оптимальне співвідношення ціни і якості. Екодар є прямим і ексклюзивним постачальником керуючої автоматики останнього покоління від світового лідера в цій галузі - корпорації Clack. На власному північноамериканському заводі корпорації виготовляється спільна розробка фахівців Екодар і Clack Corporation - Ecomaster Clack EM Ru. Це русифікований блок управління потоками води, фільтрація за допомогою якого виходить на новий рівень технологій і комфорту. Вибираючи Clack EM Ru, Ви отримуєте:

Технологію, розроблену спеціально.

Термін служби не менше 10 років.

Зручне, русифіковане меню.

Економне споживання електроенергії.

Можливість тонкої настройки дати та часу регенерації.

Новітній системний контролер.

Високоміцний надійний механізм Clack.

Copyright © . All Rights Reserved