​Очеретяні шпалери - відмінне рішення для вашого інтер

При виборі матеріалів для ремонту слід приділити особливу увагу тростинним шпалер. Це одні з найкращих і доступних видів рослинних шпалер ...

Натуральні шпалери фото

Вони виробляються з екологічно чистих матеріалів. Їх основою є натуральна рисова або папірусних папір, а об'ємний малюнок створюється шляхом наклеювання на них сухої трави або ниток. Їх створення - це праця справжніх майстрів.

Изделия из искусственного кварцевого и акрилового камня купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Такі шпалери можна використовувати в будь-якій кімнаті вашого будинку. Завдяки широкому вибору на ринку продажів, їх можна клеїти в будь-якому інтер'єрі. Навіть якщо дуже хочеться змінити обстановку в будинку, то необов'язково переклеювати шпалери, адже їх просто-напросто можна перефарбувати. Зробити це можливо, як тільки на об'ємному малюнку, так і на всіх шпалерах цілком. Такі шпалери відмінно очищають повітря в кімнаті за рахунок природних елементів, утримують тепло в приміщенні і мають звукоізоляцією. До того ж вони дуже стійкі до штучного і сонячного світла.

Перед обклеюванням, стіни необхідно обробити ґрунтовкою. При покупці очеретяних шпалер обов'язково слід точно виміряти стіни щоб уникнути непорозумінь. Потрібно купувати саме ту кількість, яка знадобиться на певну кімнату, щоб не бракувало шпалер, або, навпаки, зайвих рулонів. Розрахунок зробити легко, для цього достатньо знати, що довжина цих шпалер становить 10 метрів, а ширина - 91 сантиметр. Також відразу потрібно запастися вініловим клеєм, посудом для його розведення, валиком, дрилем і кистями для нанесення клею. Такі шпалери вимагають регулярного догляду, їх потрібно періодично протирати вологою ганчіркою. Проте зайве мочити і терти їх не можна. Так як це натуральний продукт, то періодично може виникати намагнічування. У цьому випадку варто обробити стіну антистатиком.

Для обклеювання стін очеретяними шпалерами необхідно зробити наступне:

1) За допомогою дрилі зі спеціальною насадкою розвести вініловий клей в необхідних пропорціях. Розмішувати потрібно до тих пір, поки маса не стане однорідною і не зникнуть грудочки.

2) Починати обклеювання краще з боку вікна до центру кімнати. Після кожного приклеєною смуги, потрібно перевіряти рівність накладення за допомогою рівня.

3) Розподілити клей на внутрішню сторону шпалер, уважно стежте за тим, щоб не забруднилася лицьова частина. Потім наносимо його на ділянку стіни, тим часом клей на шпалерах трохи вбереться.

4) Після накладення шпалер, потрібно спочатку їх щільно притиснути до стіни, а потім акуратно і уважно пропрасувати їх за допомогою валика від центру до кутів, щоб не залишилося бульбашок, які можуть привести до відклеювання шпалер від стіни.

5) Клеїти їх потрібно встик, який згодом необхідно оформити доповненням декоративних елементів, так само, як і кути шпалер.

Очеретяні шпалери виглядають дуже красиво. Вони також дуже приємні на дотик. Співвідношення ціни та якості приємно порадують, а їх натуральні матеріали не принесуть нічого крім користі для вас і вашої родини.

Copyright © . All Rights Reserved