​Ремонт квартири без відселення та при великій кількості меблів

Питання, які постають завжди, особливо гостро - перед власниками житла у вторинному фонді: куди подіти себе на час ремонту квартири? Може, обійдеться без відселення? І що робити з меблями під час ремонту?

Вы можете купить гумат калия по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Чи можна жити в квартирі під час ремонту?

Тут все залежить від кількості проживаючих і того, який клас ремонту ви робите.

Припустимо, мова йде про косметичний ремонт 1-2-х кімнатної квартири. Приблизний список робіт:

поклейка шпалер;

фарбування стель без шпаклівки або оформлення натяжної стелі;

настил ламінату або іншого декоративного покриття для підлоги;

невеликі маніпуляції з електрикою.

В такому випадку у хорошій обробної бригади на всі роботи піде приблизно 6 - 9 днів. Терміни залежать від досвіду робітників, в нашому випадку розглядаємо стандартну професійну бригаду з будь-якої фірми чи надійні приватники.

В таких умовах тиждень ремонту можна і перетерпіти. Звичайно, за умови, що у вас немає грудних дітей, хворих або лежачих родичів, які не можуть вийти з квартири, а так само великих домашніх тварин. При грамотному підході цілком реально організувати роботу так, щоб знизити кількість будівельного сміття і побутових проблем. Тоді ремонт квартири без відселення дійсно реальний і прийнятний.

Зовсім інша історія, коли ви плануєте більш серйозні зміни. Повірте сумного досвіду, майже неможливо виживати в квартирі, де штробят стіни під проводку або ламають стіни для перепланування. Під час таких робіт будівельники прибираються поверхнево, всюди розкладені інструменти, намивати бетонні підлоги кожен день ніхто не буде, та й без толку це.

При капітальному ремонті квартири краще просто з'їхати на час. Наші клієнти часто знімають квартири на 1-2 місяці, якщо немає родичів, у яких можна пожити. Так, це зажадає додаткових витрат, але значно спростить роботу бригаді і позбавить робочих від непередбачених затримок. До того ж, будівельний пил - не найкраща ідея для легких, особливо якщо в сім'ї є діти і люди похилого віку.

І так, чи можна жити в квартирі під час ремонту - так, але сто разів подумайте про те, на що ви підписуєтеся. Якщо є можливість, то краще все ж з'їхати.

Copyright © . All Rights Reserved