​Ремонт лоджії своїми руками

Як ми користуємося балконом або лоджією? В основному вона «виконує роль» шафи, де лежить старий мотлох. І нарешті, цей мотлох, займає стільки місця, що вийти на лоджію стає важко. Зате вона займає до п'ятнадцяти відсотків квартирної площі. Їх іноді використовують як окрему кімнату.

Якщо врахувати наш клімат, стає ясно, щоб користуватися лоджією як додатковою кімнатою потрібно спочатку позбутися від мотлоху, а потім ще зробити відповідний ремонт. Спочатку необхідно її засклити, а потім утеплити і зробити обробку. Краще найняти на таку роботу фахівців, щоб не допустити зайвих фінансових витрат і помилок. Якщо такий варіант вам не підходить, тоді можна зробити ремонт самостійно.

Как известно, застройщики НЕСТ и Гринвилль создают в Киеве традиции новой украинской недвижимости, именно здесь Вы сможете приобрести жилье своей мечты.

Ремонт потрібно почати з прибирання непотрібного мотлоху, після - демонтують підлогу, стіни і стеля, якщо це необхідно. І тільки потім поетапно починають виконувати запланований ремонт. Спочатку необхідно утеплити підлогу, для того, щоб можна було виходити на лоджію і в холодну пору. Крім того, таке утеплення збереже в квартирі комфортну температуру, особливо, якщо квартира розташована на першому поверсі, де не завжди хороше опалення. А якщо провести опалення і на лоджію, то це буде чудово захищати квартиру від холоду.

Потім потрібно оглянути на стіни, якщо є стара штукатурка, то її потрібно буде видалити за допомогою молотка і зубила. Краще, звичайно ж, використовувати електричні інструменти, якщо є така можливість. Після того, як зняли зі стін стару штукатурку, потрібно буде їх поштукатурити заново.

Для того, щоб штукатурка не була сірою, в неї можна додати колеровку. Це забезпечить стін індивідуальний відтінок. Якщо ж вам штукатурити важко, або ви це робити і зовсім не вмієте, тоді ви можете оббити стіни гіпсокартоном. Гіпсокартон не пропускає зайву вологу і зберігає тепло краще, ніж цегла і бетон. У цьому матеріалі не містяться токсичні речовини, крім цього, він легкий, міцний і не горить. Вирівнювати стіни на багато швидше гіпсокартоном, ніж штукатуркою. Після того, як стіни утеплили, їх можна обклеїти шпалерами або пофарбувати. Як облаштовувати власні стіни, вибір тільки за вами.

Різноманітність матеріалів зараз велика і вибір дизайну великий, так що вибирайте на свій смак: лінолеум, ламінат, ковролін. А може бути плитка або дошки? Якою буде підлога, залежить тільки від вашого вибору. Але оскільки ремонт робиться своїми руками, то не всі варіанти в цьому випадку підійдуть, тому що укладати ламінат, наприклад, або стелити дерев'яну підлогу, потрібен досвід, інакше робота буде неякісної та підлогу буде негарним. Те ж саме і з керамічною плиткою. Зате можна легко використовувати лінолеум або ковролін, а після залишиться тільки прибити плінтус. Залишилося тільки подивитися фото меблів для лоджії, вибрати і купити вподобану, розставити її по своїх місцях - і лоджія вашої мрії готова.

Copyright © . All Rights Reserved