​Скло в інтерєрі будинку

Якщо ще років десять тому з працею вірилося в те, що раковина у ванній може бути виготовлена зі скла, то зараз цим уже нікого не здивуєш. Скляні меблі і конструкції зі скла стає все більш престижними і популярними, так як ідеально слідують сучасним модним тенденціям в дизайні.

А в моді приміщення з невидимими кордонами, світлі, легкі, ефемерні, ширяють як витончене чотиривірш. І все це завдяки унікальним чарівним властивостям скла - змінювати напрямок світла і візуально розширювати простір. Скло настільки універсальний матеріал, що чудово поєднується з кованими, плетеними, шкіряними елементами, з матеріалами.

Фото для взрослых на сайте boombo в свободном доступе.

Не думайте, що скло крихке, воно має гарний опором і для більшої міцності проходить додаткову обробку. Загартоване скло занадто міцне, щоб його вдалося розбити, а його краї ідеально оброблені, так що не уявляють жодного ризику для порізів. Ось чому скло прекрасно підходить для дитячої кімнати.

Тепер стало можливим, виробляти цілісну меблі зі скла, а не якісь елементи як раніше. Тобто не просто скляна стільниця - а стіл, не тільки скляні полички - а вся тумба під телевізор може бути виготовлена зі скла.

Асортимент скляних виробів дуже розширився за рахунок появи нових технологій. Скляні меблі - це лише мала дещиця використання скла в дизайні. Для обробки приміщень виробник facetspb.ru, наприклад, пропонує дзеркальні стелі і стіни, скляні підлоги, масивні кухонні стільниці.

Сучасні технології обробки скла дозволяють створювати настільки оригінальні рішення, що будь-який інтер'єр незалежно від стилю, буде виглядати виграшно. На сьогоднішній день існує безліч варіантів обробки кромок скла і його поверхонь.

Малюнки на склі дозволяють створювати різноманітні художні ефекти: гравірування, об'ємність барельєфа, надання глибини і виразності. На смак і колір, як говориться, товариш не всяк: комусь подобається прозорість або матовість, а хтось в гонитві за бистроускользающей модою, можливо, захоче вибрати актуальну технологію «креш» - ефект битого, тріснутого скла.

Так, як видно скло здатне творити чудеса, несучи в незвичайну казку, в якому виразно збуваються мрії про просторому, повітряному сонячному просторі.

Copyright © . All Rights Reserved