​Стільниці для сучасної кухні

Дизайн сучасної кухні за останній час став дуже демократичними. В даний час при облаштуванні цього простору можна використовувати практично всі стилі, які існують в дизайні приміщень. Незмінним при оформленні залишається тільки одне - завжди кухонні меблі включає в себе такий елемент як стільниця.

Для того, чтобы купить качественную столешницу Вы можете сделать тыц по ссылке на наш ресурс и оформить там свой заказ.

При оформленні кухні, стільниці можуть виконуватися з цілого ряду матеріалів в залежності від бюджету і задуманого проекту. Цей матеріал повинен бути стійким до найрізноманітніших механічних і термічних дій, добре переносити підвищену вологість, легко відчищати і відмиватися від найрізноманітніших забруднень, зберігаючи і при цьому естетичний вигляд на довгий час.

Кухонні стільниці можуть виготовлятися з дерева, штучного каменю, але особливу популярність зараз отримали поверхні, які виготовляються з пластика.

Дерев'яні стільниці виготовляються зазвичай з цільного дерева або переклеєного масиву. До їх переваг можна віднести те, що вони складаються з природних матеріалів. А до істотних недоліків можна віднести те, що така поверхня досить чутлива до механічних пошкоджень.

Стільниці зі штучного каменю, цілком відповідають сучасним екологічним вимогам. При експлуатації такого матеріалу в побуті не починають виділятися токсичні речовини, постійне надходження яких в організм людини може чинити негативний вплив і приводити до розвитку досить серйозних захворювань. Основний недолік то, що штучний камінь досить крихкий матеріал, і при ударах можлива поява відколів.

Стільниці з натурального каменю дуже важкі і, тому, вимагають для себе відповідної конструкції кухонних меблів. Все це виливається в досить дороге задоволення, яке може дозволити собі далеко не кожна сім'я.

Саме тому застосування кухонних стільниць, виготовлених з пластика - виявляється самим практичним підходом, як для дизайнерів меблів, так і для звичайних людей, яким ці меблі призначається. Такі стільниці робляться з суміші синтетичних і натуральних матеріалів, нешкідливих для здоров'я людини і домашніх вихованців. Вони поставляються в багатій колірній палітрі, причому легко підбираються під інші деталі гарнітура: корпусу і фасади.

Пластикова поверхня стільниці стійка до короткочасного впливу високої температури і абразивного впливу. Використання сучасних технологій у виробництві дозволяє отримати недорогий і простий в обробці матеріал для кухні. Втім, вибір, як завжди, за конкретним замовником, який може придбати кухню своєї мрії, звернувшись прямо на виробництво меблів і стільниць.

Copyright © . All Rights Reserved