​Установка бачка унітазу

унітазу. Являє собою резервуар, який наповнюється водою для змиву. Пристрій бачка на перший погляд здається простим, на ділі ж всередині ховається відразу кілька найважливіших механізмів. При поломці хоча б одного з них може вийти з ладу весь унітаз!

Вы можете заказать качественные натяжные потолки цена за которые Вас приятно удивит.

Для того, щоб якісно встановити бачок унітазу і підключити внутрішню арматуру, слід звертатися до досвідченого сантехніку. Займаючись подібним самостійно, ви ризикуєте вивести з ладу весь зливний механізм унітазу.

Зливний бачок типу Компакт, стандартний варіант

Встановити бачок унітазу

Зливні бачки, хоч і здаються схожими, на ділі поділяються на кілька типів:

Компакт. Найпростіший в збірці, бюджетний варіант. Розташовується на спеціальному виступі унітазу.

Вбудований (прихований). Найскладніший в монтажі і дорогий варіант. Бачок розташовується в «інсталяції» унітазу, тобто зовні приховано у спеціальній поглибленні в стіні. Після монтажу потрібні додатково оздоблювальні роботи (найчастіше - укладання настінної плитки).

Навісний (автономний). Бачок кріпиться на стіну, зазвичай під стелю, з самим унітазом з'єднується довгою трубою. Цей варіант вважається «старовинним» і зустрічається рідко, як спусковий арматури використовується довгий ланцюжок. Такий бачок складний в установці, при цьому функціонально відмінно справляється із завданням. Для інтер'єрів стилях Класика, Кантрі, Модерн або Ретро підійде ідеально.

Найбільш поширеним і доступним варіантом є перший, тому що всі необхідні елементи унітазу йдуть в наборі. У третьому випадку монтаж бачка унітазу буде складніше, а в другому і зовсім зажадає серйозних знань і навичок в оформленні розводки труб. Всі ці нюанси вплинуть на підсумкову вартість послуги.

Навісний бачок у ванній кімнаті

Заміна бачка унітазу

Заміна класичного компакт бачка унітазу - складне заняття, що вимагає підготовки. Не можна просто зняти старий бачок і поставити на його місце новий. Для початку перекривається вся вода, бачок повністю спустошується.

Демонтаж, особливо якщо це унітаз старого радянського зразка, краще проводить удвох, так як конструкція за час використання напевно проржавіла. Справитися поодинці з намертво устромлений болтами досить непросто, а тягати потім чавунний бачок - ще складніше. У разі помилки при демонтажі може постраждати чаша унітазу і навіть плитка на стінах, тому краще перестрахуватися.

Після того, як старої бачок знятий, його місце ретельно очищається від старих забруднень. Будьте готові зіткнутися з віковим пилом, іржею, цементом і так далі. Все це доведеться видаляти, причому якомога ретельніше. Далі все елементи перевіряються на працездатність: чи немає крену у чаші, надійні чи труби і комунікації, вся чи арматура нового бачка в наявності і зібрана.

Тільки після всіх підготовчих робіт починається головний етап заміни бачка унітазу. Установка проводиться повільно і ретельно, кріплення і болти міцно затягуються. Для кращої герметичності і більшої надійності використовуються силіконові герметики, що ущільнюють стрічки, спеціальна антикорозійна мастило.

Як бачимо, монтаж бачка унітазу - копітка заняття, яке під силу ні кожному. Фахівці компанії «Європейський стандарт» настійно рекомендують для подібних робіт викликати досвідчених сантехніків, адже в разі помилки збиток може виявитися величезним.

Copyright © . All Rights Reserved