​Установка міжкімнатних дверей своїми руками

Встановлюючи міжкімнатні двері необхідно дотримуватися всі нюанси, зазначені в інструкції. Установку необхідно здійснювати після закінчення внутрішнього оздоблення кімнати. Варто запам'ятати, що купивши двері не потрібно відразу їх встановлювати: необхідно щоб двері акліматизувалися і для цього вона повинна перебувати в кімнаті близько тижня.

Найважливішим фактором є ретельний підбір розміру двері. Для правильного розрахунку габаритів зверніться до фахівця того торгового приміщення, де ви хочете придбати двері. Там же ви дізнаєтеся способи адаптації її з дверною коробкою.

Купить ключ Windows 7 Вы можете прямо сейчас по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Встановлюючи міжкімнатні двері, вам доведеться користуватися наступними основними інструментами і матеріалами: рулеткою, монтажною піною, шуруповертом, точним рівнем, саморезом, клинами, фурнітурою, торцювання пилкою, дозуючим пістолетом. В процесі монтажу повинна дотримуватися строго певна послідовність: спочатку підготовчий етап, потім встановлюються дверні петлі, врізається дверний замок, монтажіруется дверна коробка і встановлюється двері, потім лиштви і дверні ручки.

Підготовчі роботи полягають в вимір Стоєв коробок і їх подальше торцювання, з урахуванням вимог, які пред'являються до проміжків між дверним полотном і поверхнею підлоги (не більше 1 сантиметра). Торцева пила застосовується для торцювання кутів з дотриманням при цьому високої точності. Монтажіруя дверні петлі потрібно знати, що це є непростим завданням так, як помилка в цьому процесі призведе до того, що стане необхідним просвердлення для петель нових дірок, а це неабияк попсує цілісність двері. Застосування в процесі роботи спеціальних ключів для монтажу петель, збереже дверне полотно від подряпин.

Щоб встановити замок потрібно спочатку зробити установку його внутрішнього механізму, для якого є спеціальна ніша, а після необхідно його повністю прикрутити. Монтажіровать коробку і дверне полотно потрібно за допомогою точного рівня, монтажної піни і спеціального пістолета для піни. Піна використовується для заповнення щілин між стінкою і дверною коробкою. Завдяки пістолета проводиться контролювання подачі піни. Потім приступають до кріплення наличників. Завершальними діями встановіть ручки, засувки і кріплення для дверного замка. Їх прикручують спеціальним ключем.

Copyright © . All Rights Reserved